Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Amikor a régi szerelmeitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a régi szerelmeitek házasok, szülők lettek, pl. a facebook-on látjátok, mit éreztek, gondoltok?

Figyelt kérdés
2016. márc. 16. 21:41
1 2
 11/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Még egyik exem sem lett családapa, már amennyire én tudom. De egyébként nem igazán bánnám, azért ex, nem nagyon hat már meg.
2016. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én esküszöm, örülnék neki. De már majdnem 10 év után is rám vár. De úgysem látnám meg, mert le kellett tiltanom. Azért szorítok neki.
2016. márc. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyiket sem látom mert nem az ismerőseim:).


Akivel hosszabbnak mondható kapcsolatom volt, arról azt se tudtam, hogy fent van, amíg meg nem keresett 7-8 évvel a szakítás után. Elsírta a bánatát, mennyire magányos, és megvárja amíg elválok, és összejöhetünk, vagy akár szeretők is lehetünk bla bla bla. Hát mondom ez hülye -.- Ha ő lenne az utolsó férfi a földön, akkor sem mentem volna vissza hozzá, már csak azért sem ahogy szétmentünk. Meg amúgy is foglalt vagyok. Rosszat nem kívánok neki, de őszintén szólva nem érdekel se a magánya, se az ha talál majd magának valakit.

2016. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sosem értem, mért nem törlitek az exeiteket.
2016. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Itt senki szakított békében ? ...
2016. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15


Én szakítottam már "viszlát!" "viszlát!" stílusban.

2016. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MolotovPunk ***** válasza:

Hát mivel fészet nem használok így nincsenek ismerőseim között a volt exeim. :)

Skype-ot használok régóta,de Skype-on sincsenek már fent a volt exeim.Töröltem őket,meg valószínűleg ők is engem.

Nem is vagyok nagyon kíváncsi rájuk.

2016. márc. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!