Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok reménytelen szerelem esetén?

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy kollégámba, de foglalt, régóta. Nagyon rossz, hogy minden nap látom, így nem tudom ignorálni az érzéseim.


25/L


2016. ápr. 17. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Válts munkahelyet
2016. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ahhoz túl jó állásom van... :/
2016. ápr. 17. 11:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, ráadásul kedves velem. Próbáld meg kikerülni, merülj a melóba, szüneteket ne vele töltsd, gondolj arra, ami negatív benne.
2016. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Semmi negatívot nem látok benne, holott direkt próbálok arra fókuszálni. Néha már ideges is vagyok attól, hogy nem találok rajta, benne hibát. Egyszerűen mindig tetszik.
2016. ápr. 17. 11:34
 5/16 A kérdező kommentje:
Kerülni már kerülöm jó ideje, vagyis nem nehéz, mert megkértem, hogy ne jöjjön oda beszélgetni, viszont amikor akaratlanul elhalad mellettem, hiszen egy helyen dolgozunk, megőrülök. Ha bent vagyok, meg hiába nem látom folyton, csak el-elviharozva, mégis folyton ő jár az eszemben. Még otthon is. Társkeresőzöm, de nem mozgat meg senki, mert ennyire leköt lelkileg.
2016. ápr. 17. 11:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj amit akarsz.:D Ez a legjobb tanács.
2016. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Titusztitusz ***** válasza:
Pl. a titkos rajongást-álmodozást az illetővel kapcsolatosan...
2016. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ezt csinálom, de már nem élvezem, mert ugyebár nem válik valósággá. Sőt, borzalmas érzés az elérhetetlen vágyakozás.
2016. ápr. 17. 11:50
 9/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nekem most "szerencsém" lesz, mert elmegy 3 hét szabira, és nem fogunk találkozni, nem mosolyog rám, talán ez módot ad a felejtésre. Esetleg utazz el valahova, rendezd a gondolataidat. Tud róla, hogy szerelmes vagy belé?
2016. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen, tud róla, de nem akarja feldobni a 10 éves kapcsolatát.

Én most voltam három hét szabin, az alatt is rajta kattogtam.

2016. ápr. 17. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!