Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem abba a prostiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem abba a prostiba, akihez rendszeresen járok, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ő 35 éves én pedig 24. Elképesztően gyönyörű. Sajnos van egy hibája is: drogfüggő. De ennek ellenére is nagyon szeretem. Mindig annyira kedves volt hozzám. Vele veszítettem el a szüzességem és eddig csak vele feküdtem le.


Szeretném meglepni, csak nem tudom, hogyan tehetném. Hova hívhatnám el randira? Hogyan viselkedjek majd?


Annyira szeretném, ha a barátnőm volna. Mindent megtennék érte, a tenyeremen hordoznám.



2016. máj. 15. 16:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
90%
Menj el 4-5 másik prostihoz is, mindjárt ki fogsz belőle szeretni.
2016. máj. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
A visszatérő vendégekre a sztripperek, prostik stb. mind azt mondják, hogy mindnek van szavatossági ideje. A tiéd a te örömlányod részéről épp most készül lejárni. Amíg pénz van, addig van szerelem. Ha te ingyen akarod élvezni, akkor lejárt a szavatosságod és nem kíváncsi rád.
2016. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Édes istenem,ilyenkor bánom,hogy nem p.ncival szerelt fel apám meg anyám. De jó is lenne,ilyen egyszerűen pénzt keresni.


De hogy válasz is legyen. Ha anyagilag ennyire el vagy eresztve,hogy tudod finanszírozni az igényeit. És valóban semmi esélyed nincs egy átlagos,normális értékrendű nőnél,akkormondd meg neki kerek perec mik a terveid.

Kinevetni nem fog,max kihasználni.

2016. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2021. okt. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!