Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem abba a prostiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem abba a prostiba, akihez rendszeresen járok, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ő 35 éves én pedig 24. Elképesztően gyönyörű. Sajnos van egy hibája is: drogfüggő. De ennek ellenére is nagyon szeretem. Mindig annyira kedves volt hozzám. Vele veszítettem el a szüzességem és eddig csak vele feküdtem le.


Szeretném meglepni, csak nem tudom, hogyan tehetném. Hova hívhatnám el randira? Hogyan viselkedjek majd?


Annyira szeretném, ha a barátnőm volna. Mindent megtennék érte, a tenyeremen hordoznám.



2016. máj. 15. 16:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%

Az egyik ismerosom beleszeretett egy prostiba,kolcsonos volt,kivasarolta a stricijetol (tobb 10 eves sztori) osszejazasodtak de a csaj lefekudt a srac legjobb baratjaval,aztan elhagyta az ismerosomet Es visszament dolgozni.


O elso randira etterembe vitte,ami sztem jo otlet:-)

2016. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
A stricije nem hagyná szó nélkül.
2016. máj. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
85%

Értékes nő számodra az, aki beleül töménytelen és végtelen mennyiségű f_szba pénzért?

Aki szétdrogozza az agyát, hogy többek között el tudjon viselni téged is, meg a lelki nyavalyáidat?

Nagyon nagy bajok lehetnek nálad a padláson...

2016. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
97%

Azért ebbe a nőbe szerettél bele, mivel mással még nem is voltál. Nincs összehasonlítási alapod. Vele voltál először, és azóta is csak őt ismered ilyen téren. És persze, kedves veled, mert régóta a kuncsaftja vagy, ill. nem keveset perkálsz le neki rendszeresen, ahogy látom. Nyilván egy ilyen lehetőséget nem akar elveszíteni, ergo minél inkább lesi a kívánságaid, és minél kedvesebb hozzád. Nem őt ismered igazán, csak egy arcát, amit mutat neked. Tudom, hogy ezt nehéz elhinni, ha szerelmes vagy belé, de szinte biztosra veszem, hogy így van...


Ami pedig a kérdést illeti, egyszer, amikor mész hozzá, kérdezd meg tőle, hogy esetleg lenne-e kedve mondjuk elmenni valahova vacsorázni veled. Lehet, hogy pénzért fogja ezt is megtenni (amennyiben nem utasítja vissza rögtön), szóval ha ilyen fizetős randit szeretnél, akkor hajrá. Utána a "randitokon" elmondhatod neki, hogy te komolyabbat is szeretnél tőle, beleszerettél, stb. Aztán majd meglátod, hogy mit reagál. Szerintem nem úgy fog, amit te várnál, de akkor legalább számodra is kiderül az igazság. Ha meg esetleg tévednék, akkor sok boldogságot nektek! (De tényleg nehezen tudom elképzelni, hogy ebből komoly és hosszútávú kapcsolat legyen, de hát megpróbálni mindent meg lehet.)

2016. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

hova vidd randizni? Attól függ mennyi pénzed van és ő mennyit kér érte.


Ha ne kér, akkor ahová jól esik.

2016. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon értékes nő: 15000 Ft\óra :D
2016. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Nagyon értékes. Elhiheted.

Ítélkeztek, de ti is elájulnátok tőle, ha látnátok.

Az ide író nők pedig irigyek.

2016. máj. 15. 19:44
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Értékes, hát ezen befakadtam!

Ez olyan, mintha meg lennél róla győződve, hogy a politikusok igazat mondanak... :D

2016. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
ha vki k.urvaságra adja a fejét, mért nem megy el inkább valami erotikus masszázs szalonba? ott is keres több százezret, de konkrét aktus nincs.
2016. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
90%

"Nagyon értékes. Elhiheted.

Ítélkeztek, de ti is elájulnátok tőle, ha látnátok.

Az ide író nők pedig irigyek."


Kedves Kérdező! Én speciel egy "ideíró nő" vagyok, a 24-es, és szerintem teljesen korrekt választ adtam a kérdésedre, szóval nem érzem túl kedvesnek a "támadó" reakciódat, bár tudom, hogy nem konkrétan nekem szólt, hanem en bloc mindenkinek. Azt viszont azért kikérem magamnak - és szerintem az összes idekommentelő nőtársam nevében is megtehetem - , hogy irigy lennék/irigyek lennénk egy prostituáltra... És most abszolút semmi lenézés nincs bennem a félreértések elkerülése végett, hanem ezt most magára a "munkaköri feladatokra" és a sorsra értem elsősorban.

2016. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!