Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem abba a prostiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem abba a prostiba, akihez rendszeresen járok, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ő 35 éves én pedig 24. Elképesztően gyönyörű. Sajnos van egy hibája is: drogfüggő. De ennek ellenére is nagyon szeretem. Mindig annyira kedves volt hozzám. Vele veszítettem el a szüzességem és eddig csak vele feküdtem le.


Szeretném meglepni, csak nem tudom, hogyan tehetném. Hova hívhatnám el randira? Hogyan viselkedjek majd?


Annyira szeretném, ha a barátnőm volna. Mindent megtennék érte, a tenyeremen hordoznám.



2016. máj. 15. 16:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Csak a pénzedért szeret az nem baj neked?Pénz nélkül elhajtana melegebb éghajlatra
2016. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
89%
na jó ez tuti kamu.. vagyis muszáj annak lennie.. mondjátok légyszi hogy ez kamu
2016. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
100-et fizettél, hogy nálad aludjon? Óhhh te jó ég...:O Édesem, te nagyon tévúton jársz...sajnálom, de ebből sosem lesz kapcsolat...
2016. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg család, képzettség, tapasztalat, jövőkép nélkül éldegél. Az egyetlen örömforrás így számára a drog.


A prostitúció, az egyetlen tevékenység amellyel képes azt a fajta egzisztenciát biztosítani a maga számára, amelyben él.

Nem azért kedves veled, mert szimpatikus vagy neki, hanem mert te vagy a vevő, ő pedig az áru, a viselkedése pedig a reklám, amellyel eladja az áruját. Nyisd ki a szemed, kölyök.

2016. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
De még senki sem válaszolt a kérdésemre. Hova vigyem randizni? Mit tanácsoltok?
2016. máj. 15. 17:16
 16/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem ismerjük, de nem elég az, hogy egy prosti? :D


Úristen! 100 ezret fizettél neki?

Belőled él, azért kedves veled, meg azzal a másik 30 kuncsafttal, nem tűnt még fel?


Szerinted te kellenél neki? Ugyan már, ess le a felhőkből!

2016. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Ha lenne mellette valaki, akkor biztosan megváltozna.

Én támogatnám mindenben, hogy egyenesbe jöjjön. Nagyok sok törődést és szeretet érdemelne és én ezt megtudnám adni neki.

2016. máj. 15. 17:21
 18/34 anonim ***** válasza:
93%

ma 17:16


Van az a pénz, amiért a híd alatt is megvacsorázik veled.

Tényleg troll lehetsz, mert senki sem ennyire hülye. (Dehogynem)

2016. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyenek miatt adom fel az emberek értelmébe vetett hitem. Amúgy az a 100 e kicsit soknak hangzik. Mármint én pl tudi nem költeném a fizetésem harmadát egy emberi kudarcra, egyetlen éjszakára...jézus, könyörgöm legyen kamu.
2016. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Miért lenne emberi kudarc?

Egy nagyon értékes nőről beszélsz.

2016. máj. 15. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!