Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hagynátok, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok, hogy a párotok nyomkodja a pattanásaitokat, vagy ha szólna, hogy mondjuk büdösek vagytok, meg haragudnátok rá?

Figyelt kérdés

A szerelmem minden alkalommal letámad és aprólékosan átkutatja a hátam, még a hátsómat is és minden apró ragyát kinyom.

Volt, hogy a fülemből túrt ki valami dzsuvát az ujjával :D Erre nem vagyok büszke, elfelejtettem megmosni :D


A körmeimet is mindig lereszeli mert én én csak levágom de szerinte nem szép, én meg hagyom mert nagyon tetszik, hogy ilyen :) Eddigi partnereim sosem csináltak ilyeneket.

Ő meg mindig szól ha valami társadalmilag nem elfogadott van rajtam vagy velem :D


Egyszer például egész napos kórházban tartózkodás után vendégségbe kellett mennünk, én meg szét stresszeltem az agyamat a kórházban és izzadtam mint egy ló, emiatt kicsit szaglott a lábam. Ő meg bevitt a fürdőbe és megmosta nekem majd a zokniját is nekem adta :) Egyik kezem vállig gipszben volt akkor.


2016. máj. 26. 01:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Ugye ez trollkérdés? :DDD


NEM, nem hagynám!!!

2016. máj. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem troll. Épp van egy ragya a hátamon ami fáj és nem érem el. A párom meg néhány napig nem lesz itthon. Idáig Skypepoltunk, neki is mondtam, hogy várja egy ragya ha haza jön meg még egy pattanás is a hátamon :D

Nem tudok most aludni ezért feltettem ezt a kérdést.

2016. máj. 26. 01:57
 3/20 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nyom a ragya tesó?:DD
2016. máj. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 cukilányka 0.0 ***** válasza:
Éppen nincs párom, szingli vagyok :)
2016. máj. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kocsit beteges a zoknis rész..:D Am nincs gond, csak szeret.
2016. máj. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szaunázni kell és akkor nem lesz ragyás a hátad..amúgy én nem hagynám,szerintem undi azon kívül nem higiénikus,ha csak úgy kinyomja(ne csodálkozz,hogy mindig van rajtad,és egyre több lesz,a kimonyottak helye pedig egy idő után csúnya lesz)..
2016. máj. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem még maki korunkból maradt fent, csak már nem tetvészkedéssel mutatjuk ki a figyelmünket, hanem egyéb szöszmötöléssel a másik körül. Szerintem ezzel nincs semmi baj, sőt, nagyon cuki és jó dolog, hogy megnyíltok egymás előtt ilyen szinten. És én is szoktam mondani a barátomnak, hogy büdös, persze hozzáteszem, hogy szerintem így is szexi. :D Ezzel sincs semmi baj, inkább ő szóljon neked, mint egy idegen ember.
2016. máj. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mi is nyomkodjuk egymást alkalomadtán, meg meg is tisztogatjuk egymást, mint a majmok :D. Nincs ezzel gond.
2016. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nyomkodni a vőlegényem pattanásait... kicsit ez tényleg olyan, mint a kurkászás. Ha zavarná, nem tenném. Cserébe ő is kinyomkodja nekem.
2016. máj. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor végig nyomkodja a ragyákat a hátamon ... nekem tiszta előjáték :-D
2016. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!