Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hagynátok, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok, hogy a párotok nyomkodja a pattanásaitokat, vagy ha szólna, hogy mondjuk büdösek vagytok, meg haragudnátok rá?

Figyelt kérdés

A szerelmem minden alkalommal letámad és aprólékosan átkutatja a hátam, még a hátsómat is és minden apró ragyát kinyom.

Volt, hogy a fülemből túrt ki valami dzsuvát az ujjával :D Erre nem vagyok büszke, elfelejtettem megmosni :D


A körmeimet is mindig lereszeli mert én én csak levágom de szerinte nem szép, én meg hagyom mert nagyon tetszik, hogy ilyen :) Eddigi partnereim sosem csináltak ilyeneket.

Ő meg mindig szól ha valami társadalmilag nem elfogadott van rajtam vagy velem :D


Egyszer például egész napos kórházban tartózkodás után vendégségbe kellett mennünk, én meg szét stresszeltem az agyamat a kórházban és izzadtam mint egy ló, emiatt kicsit szaglott a lábam. Ő meg bevitt a fürdőbe és megmosta nekem majd a zokniját is nekem adta :) Egyik kezem vállig gipszben volt akkor.


2016. máj. 26. 01:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én is kinyomkodom a barátom pattanásait, ritkán van neki és õt nem is zavarja amnyira, de engem kikészít.
2016. máj. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Valamelyik stand upos mondta, hogy szerinte, azert tartanak a nők férfiakat, hogy kinyomkodhassak a pattanasaikat :) . S van abba szerintem is valami, hogy ez egy majomkorbol fenn maradt szokás, ezert idegesíti a noket annyira.
2016. máj. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
eww, fúj
2016. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mikor kinyomtam barátnőm pattanását és bekentem közölte, hogy milyen romantikus volt és ezzel magasabb szintre jutott a kapcsolatunk. :D
2016. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A nok imadjak nyomkodni a pattanasokat, vagy barmit, amit lehet nyomkodni a masikon :D Nyilvan legyen a pasi is igenyes, de en sem szegyellem kinyomni a parom pattanasait, bar neki nagyon szep a bore, ugyh talan evente, ha egyszer van rajta vmi kinyomni valo :D

Szoval nincs ezzel gond, szeret a csaj, orulj neki :)

2016. máj. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nincs ezzel baj, hát közepén tényleg nincs mit csinálni, én spec olyankor szoktam felszedni egy csajt, mikor érzem, h kelleni fog majd.
2016. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Most itt kinek van töke? :D Nem értem. Amúgy ez jó dolog, én bírom az ilyen gondoskodó természetű nőket. De azért ne vigye túlzásba, nem stopperórára fogom megfarkalni. :D
2016. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én ettől falnak mentem, mikor a srác átölel és végigsimítja a hátam: ITT EGY PATTANÁS! Aztán mikor elvisz vacsorázni, beszól, hogy EZT NE EDD MEG, MERT PATTANÁSOS LESZ A HÁTAD, pedig nem volt durván ragyás semmim. Hát én ezt nem tartom intimnek, engem rohadtul zavart.
2016. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
mondjad neki, h a pattanást is megeszed, ha nem fogja be :D
2016. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Látom többen is vagyunk akik örülnek ennek :D
2016. máj. 26. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!