Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez csak kavarás vagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak kavarás vagy egy kimondatlan párkapcsolat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vannak dolgok amik osszezavartak picit..van egy srac heti 2x talalkozunk.és napi szinten beszélünk.elmondjuk mikor hova megyunk,kikkel stb.mikor legutóbb ott voltam nala, akkor észrevettem h a fogkefem es a torolkozom ugy van ahogy en 1hettel az előtt ott hagytam.kirakva.osszebujva alszunk.néz mikor alszom.dr ha én felebredek ejjel akkor en is szoktam nezni ot.reggel osszebujunk.es mikor kilépek az ajtón ra fel órára mar írunk egymásnak.múltkor lattam a telojaban egy lányról egy képet (mivel ő is es en is fent vznk egy oldon,nezodunk,de csak ritkan beszelunk valakivel)es kerdeztem tole h ki ez a lany.mondta h ne kattogjak rajta csak egy lany,igaz h tetszik neki dés ne agyaljak rajta mert felesleges es akkor agyaljak ha valakibe bele takja..addig ne...mondta h nyugodjak meg nincs semmi köztük es nem is lesz... most akkor járunk csak nem mondjuk ki v ez kavaras csak?
2016. máj. 28. 22:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Együtt eltetek es szerinte nem volt kapcsolat?Jézus:( sajnos tenyleg egyre jobban azt veszem eszre h az emberek felnek elkotelezodni valaki mellett :(
2016. máj. 29. 08:02
 12/17 Költőnő? ***** válasza:
48%
Igen, mikor szakításra került a sor, ő azt mondta, szerinte nincs minek vége legyen. Xd Jó, ez extrém példa, de látod, ilyen is van.
2016. máj. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet h csaki a sertettseg beszélt belole valamilyen szinten?bar ha ezt igy is gondolta akkor az eleg gaz :( akkor évekig becsapott teged gyakorlatilag. Es te nem érezted h valami nem olyan mint kene lennie?
2016. máj. 29. 08:34
 14/17 anonim ***** válasza:
Még a tegnapi vagyok! Ha fogja a kezed az utcán akkor minden ok! Nekem minden álmom, hogy megfogja egyszer! :(((((( de ez tényleg extrém, hogy nála agyba-főbe smárolunk, majd ha elmegyek tőle már arcpuszival akar köszönni... legutóbb ezt csinálta, azóta nem nagyon szólok hozzá, ez már nagyon beteg.........és megalázó
2016. máj. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De amugy volt nekem is ilyen barátság extrákkal es ő is mikor az utcan taliztunk akkor arcra puszit adott mindig.lehet ez a pasiknal igy mukodik
2016. máj. 29. 13:30
 16/17 anonim ***** válasza:
És annak hogyan lett vége? meg mennyi ideig tartott?
2016. máj. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kisebb-nagyobb megszakításokkal ugy 3evig.ugy lett vege h neki is lett valakije meg nekem is
2016. máj. 29. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!