Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy hülyeséget csináltam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeséget csináltam. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottunk az exemel, eddig úgy tűnt nagy nehezen sikerült feldolgoznom, tegnap randiztam egy lánnyal nagyon jól elvoltunk szimpatikus volt meg minden. Ma pedig iszonyat rám törtek ez exem iránti érzelmek elnyomnak minden fajta érzem csak azt érez hogy nagyon hiányzik és szeretem. Elmondjam ezt annak a lánynak akivel tegnap randiztam? Hol ott tudom hogy az exemmel már sosem leszek együtt.Mit csináljak? Köszönöm a segítséget !


27/f


2016. jún. 26. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
A hülyeség részemről a randi volt! De úgy éreztem túl vagyok a szakításon.
2016. jún. 26. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nehogy elmondd neki. te sem akarod tudni, hogy hogyan dugta őt az előző pasija.
2016. jún. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 manó1235 ***** válasza:
Szerintem az érzelmek feltörnek még egy darabig, 2 hónap nem sok a felejtésre bár nem tudom meddig voltatok együtt az előző barátnőddel. Nekem valahogy mindig úgy sikerült a dolog hogy hosszú kapcsolat után elég hamar lett másik, komoly kapcsolatom, és volt hogy rám törtek az érzelmek de idővel el is múltak. Olyan embert kerestem aki mellett jól érzem magam, és nem a múlton rágódok. Nem búfelejtőt. Ezt is mérlegelni kell, néha nem tudja eldönteni az ember hogy tényleg jó az új emberkével vagy addig se gondolsz a régire és azért vagy el vele. :) 22/L
2016. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 évig voltunk együtt.
2016. jún. 26. 19:44
 5/5 manó1235 ***** válasza:
Akkor erthetoek az "emlék rohamok" én igy neveztem ezt a jelenséget. :) Ne aggódj ahogy telik az idő egyre ritkábban jön majd elő.
2016. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!