Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom csajozik mellettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom csajozik mellettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor beszélgetünk, akkor is mindig arról beszél, hogy milyen szép szőke lányt látott. Úgy néz ki nem csal meg, de folyton más lányokat dicsér, kommentel a képük alá. Már nagyon meguntam ezt és azt mondtam, hogy keressen neki megfelelő lányt. Szerintem az nem kapcsolat, hogy állandóan azon kell úgymond "idegeskednem" mikor cserél le. Azt mondta szeret. Szerintetek túlreagálom?

2016. jún. 27. 08:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Hagyd ott míg nem ő fog téged. Az még csak egy dolog hogy elmondja h ez meg ez a lány csinos, szép. De az hogy minden jó csaj képe alá ezt le is írja... megaláz téged
2016. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A legszebb, hogy aztán írja nekem, hogy Úristen láttál már ilyen szép lányt?! :)
2016. jún. 27. 08:45
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Hagy ott ez egy barom
2016. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Szerintem csak szorakozik veled :D
2016. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Fél év után szerintem ez már kicsit sok. :D Oké, férfi, megnéz más nőket. De ő odavan a szőke lányokért és ezt folyton hangoztatja is. Én pedig barna vagyok. Akkor miért van velem?! Én sem írogatom neki, hogy ez a pasi milyen jól néz ki..:)
2016. jún. 27. 08:58
 6/20 CptTomato ***** válasza:

Nézd... egy férfi normális esetben megnézi a nőket, utánnuk fordul, adott esetben egy picit flörtöl is...viszont párkapcsolatokban ezeket az ösztöneit szépen elnyomja magában és megtanulja hogy viselkedjen tisztelet teljesen a párjával.

A te párod az ellentét csinálja annak ami normális, illő, stb... egy kretén, nem tud uralkodni magán és én 100%-ra mondom hogy megcsalt már, ha nem is feküdt le senkivel de minimum smárolt legalább egy valakivel.


F/28

2016. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek veled! :) Szerinte csak túlreagálom, de akkor örülök, hogy mások szerint is igazam van. Nem normális ez így.
2016. jún. 27. 09:18
 8/20 anonim ***** válasza:
Akkor csak megerősítésre vártál? Akkor meg is van oldva a problémád :)
2016. jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mit tegyek? Ha tud változni, zsír. Ha nem, csinálj belőle szépen exet.
2016. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én meg a barnákért vagyok oda. Szerintem jobb lenne neki egyedül!
2016. jún. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!