Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből mi lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből mi lesz?

Figyelt kérdés

19 éves nő vagyok a férfi akivel randizok 21 éves.

Már körülbelül 1hónapja randizunk ezalatt le is feküdtünk. Szimpátia megvan, a szex az oltári, kapcsolatilag nagyon kijövünk . A minap találkoztunk és sétáltunk, beszélgettünk es azt mondta hogy eltudná ezt képzelni velem minden nap. Ölelget, simogat, ha magához húz is a derekam fogja (ennek ellenére nem egyszer voltunk együtt) . És ennek az a lényege hogy miért nem kérdezi meg hogy leszek-e a barátnője? mert természetesen azonnal igent mondanék..


2016. júl. 18. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert ezt gimiben szokták így kimondani. Felnőttek nem mondogatják, hogy "járunk"? Hanem kialakul és ennyi.
2016. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mindketten dolgozunk. Nem gimisek vagyunk:)

Akkor magyarul hagyja hogy kialakuljon? :) illetve hogy észre se vegyük hogy együtt vagyunk? :)

2016. júl. 18. 17:41
 3/12 anonim ***** válasza:

"azt mondta hogy eltudná ezt képzelni velem minden nap"


Akkor lefordítom neked magyarra ezt a mondatot: tartós kapcsolatot szeretne kialakítani veled.

2016. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszod! :)

Akkor mostmár csak várok :)

2016. júl. 18. 18:20
 5/12 anonim ***** válasza:

"Már körülbelül 1hónapja randizunk ezalatt le is feküdtünk. Szimpátia megvan, a szex az oltári, kapcsolatilag nagyon kijövünk."


Már a hetyegés megy de még nem vagytok egy pár. Csak én vagyok ennyire maradi? Mivan?

2016. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát énis azt várnám hogy végre együtt legyünk, mert nekem ez kevés :)
2016. júl. 18. 18:48
 7/12 anonim válasza:

Igen, ez valóban érdekes.

Mármint, hogy megvolt minden, de még nem vagytok egy pár. Nem is igazán értem.

Ez talán azt jelenti, hogy valakivel összefutsz, lefekszel vele többször is, majd felmerül benned, hogy talán lehetnétek egy pár is?

Én is maradi vagyok:)

2016. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem :) Ez se azonnal történt :) És mielőtt félre érted mással nem történt ez, valami vonz benne. Amikor Elsőnek feküdtünk le még énis meglepődtem saját magamon. Mivel kapcsolaton kívül nem fekszem le senkivel.. Ő viszont mást váltott ki belőlem.
2016. júl. 18. 19:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Vissza térve 7 hónapja ismerjük egymást ,és látásból meg évek óta.
2016. júl. 18. 19:02
 10/12 anonim válasza:

Egyébként mit jelent számodra az, hogy "kapcsolat"?

Mi változik attól, hogy kimondjátok: "most akkor együtt járunk"?

2016. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!