Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most magányosan fogok meghalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most magányosan fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nem kellek senkinek, sosem volt még senkim se, annyira egyedül vagyok.

25/N


2016. aug. 10. 22:22
1 2 3
 1/29 Gotland ***** válasza:
82%
Ha ennyire negatív maradsz akkor igen. Elég ilyen mentalitású férfi van itt, ne állj be a sorba.
2016. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, lány vagy, ezért neked van esélyed ilyen korban is.
2016. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
35%

Ühüm... :'(


Ha nem itt fenn sírnál, hanem kimozdulnál, akkor lenne esélyed.

2016. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Mindenről mi, férfiak tehetünk, ha még eddig nem lett volna világos. Ja meg az ózonlyuk is. Érdekes módon az ilyen kérdéseknél nem tolonganak a női válaszadók, akik a hasonló kérdéseket kiíró fiúkat oltogatják, de minimum követelik tőlük, hogy változzanak meg, ne itt nyafogjanak, legyenek férfiasak, és lépjenek valamit stb. Annyi ilyen sablonkérdés volt már, hogy nem tudom eldönteni, mindegyiket ugyanaz a néhány ember írja-e ki, vagy tényleg ennyi nő akad, aki állítólag egyedül van. Tapasztalataim szerint az ilyen nőkkel nagyon nehéz, mert vagy válogatnak, vagy rohadtul bizalmatlanok, hiába próbáltam naivabb koromban itt is beszélgetni jó párral (hozzátenném: normális hangnemben), gyakran hosszú hónapok alatt sem mentem velük semmire. Én nagyon nehezen hiszem el, hogy egy olyan nőnél, aki kicsit is kinéz valahogy, és néhány értelmes mondatot el tud mondani, ne lenne néhány érdeklődő, az ilyeneknél én is ott lettem volna, tehát minimum egy embert már érdekeltek volna, de olyan lett az egész, mint a revizionisták és Trianon esete (nem, nem, soha). Vagyis érdekes módon nem feleltem meg még egy találkozás erejéig sem az ilyen siránkozó nőknek, oké, hogy nem kötelező engem elfogadni, de hogy senki, az azért kicsit furcsa, főleg ha állítólag olyan rossz a helyzetük. Ennél fogva aki úgy kezdi, hogy ő nem kell senkinek, na az olyan nőt ignorálom, mert rendszerint ő tehet a saját nyomorúságos életéről. És le lehet engem pontozni, meg rám lehet fogni, hogy nőgyűlölő vagyok, nem vagyok az, mert akkor nem nőkkel ismerkednék, csak herótom van az állandóan nyafogó nőktől, hogy nem néz rájuk a kutya sem, de amikor meg ott lenne a lehetőség, akkor rendszerint eltűnnek vagy hárítanak.
2016. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Gyere, igyál velem egy teát!
2016. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%
Ez már kabaré. Ha rád írna valaki, kérdezés nélkül hajtanád el. Mire jó ez a rinyálás?
2016. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Hagyjuk már ezt a kimozdulnál dumát...


Itt nyilván nagyobb a probléma, mint hogy kimozdul-e a kérdező vagy sem.


Én elmesélem a saját sztorimat.


Én is 25 éves vagyok. Nem volt még soha egyetlen egy pasim sem. Viszonylag későn kezdtem el érdeklődni a pasik iránt. (20-21 évesen) Nem, nem vagyok leszbikus!


Azt eddig is sejtettem, hogy nem vagyok ilyen téren "átlagos", de csak most kezdek rájönni, hogy mi velem a baj.

Képtelen vagyok elfogadni magam. Egyszerűen nem hiszek abban, hogy tetszhetek egy pasinak... Így kapcsolatot is elég nehéz velem kialakítani.


Pedig állítólag semmi baj a kinézetemmel. (visszajelzések alapján) Elég sok ember bókol nekem napi szinten, hisz a munkámból adódóan rengetek emberrel kell találkoznom.

De mégsem vagyok elégedett magammal. Ha belenézek a tükörben akkor azt nézem, hogy min lehetne még változtatni, hogy jobban nézzek ki...

Beteges tudom, de egyszerűen nem hogy jobb lenne, egyre rosszabb lesz...


Na, mind1! Ez a kérdés nem rólam szól. Csak felhoztam példának, hogy hátha segít a kérdezőnek, mert nincs egyedül a dologgal.


Én azt tudom tanácsolni, hogy nézz magadba és gondold végig, hogy mi lehet a magányod oka.

Mert én lemerem fogadni, hogy nem (csak) az a probléma, hogy nem vagy csak keveset mozdulsz ki.

2016. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Gotland ***** válasza:

ma 22:54


Korrekt válasz.

2016. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
#7 Te legalább megoldottad, vagy igyekszel megoldani a problémáid. Szerinted erre a kérdésre hogy lehet korrekt választ adni?
2016. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
35%
#7: A hozzád hasonlók reagálnak úgy a deltás vízipólós pasasok fél pillantására, hogy majd' a bugyitokba csináltok örömötökben. Egyszóval titeket a legkönnyebb lekenyerezni makulátlan külsővel. Ba dum tss: https://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU
2016. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!