Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most magányosan fogok meghalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most magányosan fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nem kellek senkinek, sosem volt még senkim se, annyira egyedül vagyok.

25/N


2016. aug. 10. 22:22
1 2 3
 21/29 Gotland ***** válasza:

ma 23:51


"Ha a fenti srác jobb szövegel oda menne különböző nőkhöz, néha neki is lennének sikerei. "


- De nem megy. Hanem helyette szokásos napi rutinként a nőket ekézi gyakorikérdéseken. Attól, hogy a nőkre tereli a problémákat, és előadja, hogy a világ mennyire szörnyű hely a pasik számára, és mennyire gonoszak és szemétládák a nők, még nem lesz a fenti srác kevésbé elcseszett.


A panaszkodás pedig nem egyenlő a szidalmazással és a rágalmazással.

2016. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
16: Bár a kolléga eléggé sarkítottan fogalmazott, némi igazság mégis van a mondókájában. Először is ha megnézed, a nők és a férfiak tök másképpen látják, hogy ki az átlagos, kinek adnának esélyt pl. az ismerkedésre. Ha átlagosan nézel ki, és 10 lányt megkérdezel, akkor a többség azt fogja mondani, hogy nincs veled semmi baj, ami azt jelenti, hogy máris kiestél a versenyből, mert nem vonzódnak hozzád, míg ha átlagos lányként 10 pasit kérdezel meg, valószínűleg a többség kapna az alkalmon, és megismerkedne veled (és nem azért, mert a férfiak szexéhesebbek, felejtsük el ezt a hülyeséget, a nők is ugyanúgy kívánják a szexet, máskülönben nem lenne annyi egyéjszakás kaland és megcsalás a világban, amihez ugye még mindig ketten kellenek). Arról nem is beszélve, hogy a nők még mindig kedvezőbb helyzetben vannak, hiszen jobban elfogadnak egy 25 éves szűz lányt, mint egy 25 éves szűz fiút, akinek ráadásul valószínűleg már rengeteg kudarcélménye van, hiszen sok nőnél még mindig alapelvárás, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, az elutasítás pedig olyan, amilyen (sokszor bunkó és megalázó, ezt én is tapasztaltam). Plusz itt is kijött az, hogy a női hozzászólók mennyire nem buzdítják változásra a nőtársaikat, míg ha férfi lenne a kérdező, már kígyót-békát szórtak volna rá, és azzal kezdenék, hogy változzon meg.
2016. aug. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%
21: Sokszor igenis a nőknek nagyon nagy szerepük van a saját nyomorúságos sorsuk alakulásában, hiszen egy nem ronda, kicsit is értelmesnek mondható nőre azért csak felfigyel valaki, csak azt a nők nyafogó része nem veszi észre, vagy nem hajlandó észrevenni, vagy beszari, és inkább elmenekül. Ráadásul a nők döntenek arról, hogy kinek a közeledését fogadják el, én is próbáltam nem egy ilyen "senkinek sem kellő" nővel ismerkedni, hát a legritkább esetben jött össze még akár egy személyes találkozás is, arról meg nem én tehetek, ha valaki hónapok után is képtelen megbízni bennem, ne nekem kelljen már szarul éreznem magam azért, mert ő gyáva vagy bizalmatlan vagy pszichésen beteg. A legszebb az egészben az, hogy mindig van olyan magyarázat, ami felmenti a női viselkedést, ha valaki nem akar neten ismerkedni, akkor azért van, mert belefutott 10 idiótába, így nyilvánvaló, hogy a következő is csak ilyen lehet. Ha 10 pasival találkozott már, és nehezen ment számára a kommunikáció, akkor egyértelmű, hogy a következővel is így lenne. Ha valaki szó nélkül lelép, akkor természetesen erre is van indok, szegények elfoglaltak, és elfelejtkeznek arról, hogy vissza is írhatnának. Ha nem akarnak veled találkozni, akkor nem kötelező mindenkit elfogadniuk (de mi van akkor, ha pl. egy srácnak egyetlen ilyen nő sem ad esélyt, akkor ő adjon mindenkinek, de neki senki? vagy mindig csak rosszul választ, és nem a megfelelő embereknél próbálkozik? de olyan meg nincs, hogy valaki senkinek sem tetszik). Szóval ilyenkor az az érzésem támad, mintha sokan mindennel megpróbálnák megindokolni, hogy éppen miért nem jó az adott illető, vagy biztosan ő is gonosz bunkó lesz, akitől félni kell, utána meg siránkoznak, hogy mennyire egyedül vannak. Ráadásul az esetek többségében még mindig nekünk kell kezdeményeznünk, nekünk kell vállalnunk az elutasítás kockázatát, a sérelmeket, az esetleges megaláztatást. Szerintem akinek annyira rossz a helyzete, az az utolsó szalmaszálba is kapaszkodik, hátha... Azt meg nem hiszem el, hogy ennyi jó külsejű, értelmes nő lenne, akihez senki sem közeledik, mint ahány ilyen kérdést már itt olvastam, mert minden esetben szentül meg volt győződve a kérdező nőnemű, hogy ő nem csúnya, nem buta, mégse próbálkozik nála senki.
2016. aug. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Sajnos igen!
2016. aug. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az ilyen nyomik ha foglalkoznak vele is, azt is leszarják! Csak hogy tudjanak sírni!
2016. aug. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
9%

látod, te kis luvyna...


ilyen érzések vannak bennünk férfiakban amikor basztok ránk hederíteni...

2016. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

# 22

A férfiak igenis a szex miatt mennek rá kevésbé vonzó emberekre is. Ha nem jön össze szebb, akkor jobb lesz a csúnyább mert van puncija, tök jó, végre dughatok. Ha egy nő elé csapsz 10 embert nem fog arra gondolni hogy hú de megdugnám mindet, míg egy hetero, jobb esetben egyedülálló férfi igen. Nem azért mert a pasik cuki, elfogadó kis szeretethalmazok hanem azért mert dugni akarnak és beérik elég tág határok között bárkivel. Igen, a nők is szeretnek szexelni de nem akárkivel míg egy férfi egy-két sör után a rondább csajt is haza viszi ha nincs jobb. Meg kéne fordítani a dolgot, hogy vajon miért akar egy pasi 10/10-zel ismerkedni. Nem azért hogy majd jól beleszeret mindegyikbe...

2016. aug. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27: Nektek aztán elég nehéz a kedvetekre tenni. Ha a faszi nem áll szóba mindenkivel, akkor válogatós, ha mindenkinek próbál esélyt adni, akkor biztosan csak dugni akar. Ha nem megy oda, töketlen, ha odamegy, nyomulós agresszív állat, mert nem lát a nők fejébe, és nem tudja kitalálni, hogy most éppen nem akarnak ismerkedni, vagy menstruálnak, vagy mi bajuk van. Egyébkként nem tudom, honnan veszed, hogy mi 10 nőből 10-hez odamegyünk, simán tudnék úgy összeválogatni 10 nőt az ismerősi körömből, hogy abból kb. 2-3 érdekeljen komolyabban, és vadidegenekből is simán össze lehet válogatni úgy 10 nőt, hogy akár csak külsőre is csak 4-5 fogjon meg. Ki kell, hogy ábrándítsalak, egy normális hetero férfi elé is állíthatnak olyan nőket, akik iránt képtelen lenne szexuális vonzalmat érezni. A dugáshoz meg még mindig ketten kellenek, miért megy el a nő is, ha ő nem akarja? Ja, tudom, megint a pasi a disznó minden esetben, mert 10-ből 10 beeteti a szegény, ártatlan kis naiv csajt, hogy tartós kapcsolat lesz, meg házasság, meg miegymás, szóval megint csak mindenképpen a férfiak a hibásak mindenben.
2016. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

# 28

Én nem mondtam, hogy a férfiak hibásak mindenért, csak a férfiak mindig be vannak állítva aranyos, elfogadó lényeknek a nők meg gonosz, válogatós rüfkéknek, akiknek semmi sem jó. Én rengeteg előnytelenebb külsejű .aszinak adtam esélyt, és abból az összes csak dugni akart, meg "legyen lazább", "szexkapcsolat" meg .aszom tudja. Nem tudom milyen nőkkel ismerkedni, de azt tudom, hogy férfiak között kb. képtelenség normálisat találni. Tehát ha lehet, ne legyen úgy beállítva hogy hogy férfiak rendesek meg kedvesek és elfogadóak mert ez nem igaz.

2016. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!