Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most magányosan fogok meghalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most magányosan fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nem kellek senkinek, sosem volt még senkim se, annyira egyedül vagyok.

25/N


2016. aug. 10. 22:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

#10


Nem tudom, hogy miről beszélsz, vagyis sejtem, hogy mi lehet a problémád.

Te is frusztrált vagy (mint itt oly sokan), mert nem vagy sikeres az élet valamely területén. Legyen az párkapcsolat, munkahely, család, stb... Tök mind1, a lényeg egy: annyira felesleges az ilyen jellegű megnyilvánulás. Leírtam magamról kb. 20 sort... Ebből te ne kombinálj olyanokat, hogy én kitől és mitől csinálok a bugyimba.

Mert baromira nincs úgy, ahogy te azt állítod.

Nagyot akartál mondani csak nem jött össze. Értelmes ember előre ismeretlenül nem feltételez senkiről semmit.

2016. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Négyesnél a pont.
2016. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Még egy magányos nő, aki fogadok azok közé tartozik, akik nem ismerkednek interneten, főleg nem itt.
2016. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
47%
#11: Frusztráltságról te inkább ne papolj, pls. Ne aggódj amiatt, hogy személy szerint pont téged nem ismerlek, a hozzád hasonlók természetét nagyon is jól ismerem, ritkán találni nálatok gonoszabb, önzőbb emberi teremtést, miközben azt durrogtatjátok magatokról, hogy ti csupaszív-csupamáz nőszemélyek vagytok. Tapasztalatból beszélek, sokadikotok tanított meg arra, hogy tizedét sem kell elhinni a siránkozásaitoknak, mert a férfiak egy szűk, 1-2%-os (értsd: legjobb) rétegébe tartozó egyede láttán csuromvizesek lesztek ott lenn és reflexből tárogatjátok a futóműveiteket. Legalább ne hazudnátok, puszikállak!
2016. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Hacsak nem most jön a "nem kérek privátot" cucc, akkor itt is akad.

Meg máshol is. Valószínű, hogy veled van a probléma,nem az egész világgal.

2016. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Gotland ***** válasza:
77%

ma 23:39


Nem vagy kispályás.

Attól, hogy a valóságban valami bűn ronda egyed lehetsz (ha már ennyire haragszol arra az általad említett 1-2 százalékra), attól még nem a nőket kell okolnod.

Azért hogy a nők, nem a te bűn ronda képedre nedvesednek be, nem a nők, hanem az evolúció a felelős. Szóval szaladj, sírj inkább C. Darwinnak.

2016. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
76%
Gotland, annyira szeretem a hozzászólásaid :D
2016. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

16. Attól, hogy nem adja elő túl stílusosan a srác, kb igaza van. Ha nem is az 1-2%, de azért a felsőbb tized.

Nem haragszom ezért én a nőkre. Hiszen van akinek meg én esek a felső tizedbe... Van akinek meg más.

Nincs ezzel baj, szerintem a képmutatással van csak a baj.

Ha a fenti srác jobb szövegel oda menne különböző nőkhöz, néha neki is lennének sikerei. De be van savanyodva, így már annak se kell, akit egyébként megkaphatna.

Amúgy ha van punci, nincs gondunk az életben. vagy nem sok.Sajna nincs mindenkinek állandó punci, az pedig panaszkodik. Meg lehet érteni őt is.

2016. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ennél a kérdésnél a 43366528.válaszolónak lesz igaza.
2016. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%

#14!

Utoljára írok neked, de szerintem ezt is feleslegesen teszem, mert meg sem hallgatod a másikat, csak hajtod a saját "igazad"!


Az életben nem minden fekete vagy fehér.

"hozzád hasonlók természetét"

Mi az hogy hozzám hasonló? És egyáltalán mi ez a személyeskedés?

Csak kaptál egy szeletet belőlem az írásom alapján. (De még annyit sem, mert azt sem tudod, hogy ki vagyok és mit miért teszek...)


Már nem azért, de te a soraim között olvastál valahol is siránkozást? Mert nem szokásom... Jajj, mit beszélek?! Majd te megmondod, hogy szoktam-e. Mert ezt is nyilván jobban tudod nálam... "szeretem" az ilyen megmondóembereket!


"reflexből tárogatjátok a futóműveiteket."

:DDD Nevetséges vagy...

Hogyne, úgy tárogatom a lábaimat egy jó pasi láttán, mint ahogy a plázákban a fotocellás ajtók nyílnak.


"Én is 25 éves vagyok. Nem volt még soha egyetlen egy pasim sem."

Szövegértelmezés...Birkózz meg vele, nem garantálom, hogy egyszerű feladat lesz számodra.


Én nem puszikállak, szimplán csak egy szebb és előítéletmentesebb életet kívánok neked!

2016. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!