Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy beképzelt öntelt izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy beképzelt öntelt izmos kockahasú ember meg fog valaha is változni? Lesz az ilyen valaha is szerelmes? Akar az ilyen egyáltalán idővel családot?

Figyelt kérdés
Sajnos ismerek 1 ilyet akire ezek a jellemzők: beképzel,majom,őstulok,kőbunkó aki csak kihasználja a lányokat nőket ! Megdugja őket és szedi is a sátorfáját . Neki még 1-szer sem volt párkapcsolata. Izmos testalkata van tömegével nyomja magába azokat az anyagokat amitől kigyúrt teste lehet az élete a dugás =(mindig más csajjal) és a konditerem. Nem igazán tudom felfogni az ilyeneknek az életstílusát. Meg tud az ilyen ember komolyodni ? Játékként kezeli az életet. Egyszer mesélte,hogy különböző drogokat is kipróbált már ,de állítja,hogy az nem az ő világa.

2016. aug. 24. 11:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Senkinek sem fordul meg a fejében az a kérdés, hogy honnan van pénze ezekre? Gondolom nem tisztességesen szerezte a pénzét. Azon sem lepődnék meg ha kiderülne a szóban forgó fickóról, hogy nem dolgozik semmit.
2016. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Régebben az építőiparban dolgozott,de ,hogy most mit csinál azt nem tudom. Nagyon ritkán beszélek vele manapság. Régebben többet jártam hozzájuk segíteni a szülei háza körül. Manapság ha találkozok vele az egyik nagy áruházban akkor köszönök neki ő is köszön oszt kész. Ennyi . Mindig más nővel van az az érdekes.
2016. aug. 24. 13:17
 13/19 anonim ***** válasza:
14%

Ő élete,ő tudja.

Nem akar családot,gyereket.

El kell fogadják,kicsit irigyled a srácot látom,hogy ő fullosabbnál fullosabb nőkkel szexel míg te lehet eggyel sem.Élvezi az életet nagy kanállal jól teszi,ezzel senkinek sem árt,senkinek semmi köze hozzá.

2016. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kár reménykedni, akinek az életstílusa ilyen, annak ez roppant kényelmes álláspont, és nem fogja feladni csak úgy első szóra. Áh, előbb lősz fel gázpisztollyal embert a Holdra...

Lefogadom az ilyennek a konditerem is csak egy eszköz, hogy még több csajt szedjen fel (jellemzően a felszíneseket), és ettől érezze magát valakinek. Szánalom a köbön.

2016. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hééééé 13 as olvasssss olvassssssss !!!! Vissza is kéne olvasni néha a dolgokat írtam ,hogy van barátnőm akibe szerelmes vagyok irigylem e hát ha 17-18-19-20 éves lennék akkor piszkosul ,de nekem már megvolt ez a kiélős korszak én már nem vágyom erre,hogy minden nőt megdugjak ! Nekem az igazi kell és más senki. Viszont abban igazad van,hogy ő dolga ő élete ha ez neki kell akkor csinálja.
2016. aug. 24. 13:52
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#13


Dik, te aztán "látod" a lényeget...

2016. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is biztos, hogy baj, hogy egy ilyen nem fog gyereket nevelni.
2016. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
13-as fejtsd már ki, mi irigyelni való van abban aki ilyen ösztönlény módjára él? Legbelül üres, örökké csak a nők, meg a gyúrás. Vagy te magadból indulsz ki? Neked is a felszín az egyetlen és mérvadó, amivel lehet villogni és teljes a boldogság? Az a magánügyed, a saját szegénységi bizonyítványod, de ne akard már rátukmálni mindenkire ezt.
2016. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 János Gilján ***** válasza:

Ha fiatal, akkor simán megváltozhat még. A húszas éveim elején én is csokorba szedtem a lányokat és már akkor is rendszeresen edzettem. Aztán 26 évesen megismertem a feleségemet és kinőtt az agyam. Most 36 vagyok, a mai napig is gyúrok meg akrobatikázok, de már 10 éve együtt vagyok a feleségemmel, boldog házasságban.

Viszont ha az említett srác már közelebb van a 40-hez, mint a 30-hoz és még mindig a skalpokat szedi, akkor ott komoly gondok vannak sajnos...

2016. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!