Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy nőt! Egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nőt! Egyszerre vonz, megrémiszt, motivál, és elveszi minden önbizalmamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Húgom tolmács/fordító. Most egy EU-s konferenciaszéria (ez az első nagy munkája) miatt dolgozik egy másik tolmács fordítóval, akit volt szerencsém rajta keresztül megismerni(a munkám miatt jóval inaktívabban, de részt veszek a dologban). Hát hol is kezdjem. Elsőre, mielőtt bemutatkoztunk volna egy álomszép nőt láttam. Szinte fejbecsapott a szépsége, nem is kis erővel. Sötétbarna, majdnem fenékig érő gyönyörű haja van, hatalmas kék szemei, hosszú szempillái, kreol bőre (nem szoli, nem cigány, ilyen neki), nagyon különleges arca van, gyönyörű alakja, és nagyon jól öltözött. Nos, mint kiderült az ő munkájára azért is van nagyon nagy szükség, mert a magyaron kívül perfekt angol, német, orosz, arab és török, e mellett a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen is tanult nemzetközi biztonáság- és védelempolitikát. (Aki esetleg nem ismeri az egyetemet: itt képzik a rendőröket, katonai vezetőket, katonai rendészeket, nyomozókat és a közszolgálat egyéb területein szükséges embereket is, és a tananyag ismerete mellett fizikailag és pszichológiailag is meg kell felelni). Egy vacsora keretében megbeszéltük a munka menetét Vele, a húgommal, és még néhány kollégával. Jött a pincér, megkérdezte ki mit iszik. Mindenki üdítőt, kávét kért, erre ő: egy dupla whisky-t jéggel. Azt hittem lefordulok a székről. (nem azért, mert whisky-t iszik, hanem , mert ahogy kérte, nem is tudom elmagyarázni). A vacsora közben kiderült, hogy okos, intelligens, humora van, és sugárzik a nőiesség minden mozdulatából. Este, mikor hazaértem, képtelen voltam ellenállni, és megkerestem Facebook-on, és ismerősnek jelöltem, visszaigazolt, és itt jött a második sokk: Az, hogy sokoldalú, az enyhe kifejezés. Gyakorlatilag egy svájci bicska. A képei, bejegyzései között nincs olyan, ami nincs. A képei között voltak egyetemiek, amikor terepmintás szerkóban kúszik a sárban, a következőn egy rendezvényen van kisestélyiben egy külföldi politikus mellett, a következőn edz, felhúzást végez és a címében kifejti, hogy az edzés utáni fájdalom a legjobb érzés a világon, az az utáni képen bulizik a barátnőivel, a következőn a nagymamáját öleli és süt-főz vele, azután Burning Man-en ül egy motoron, a következőn tandemugrás közben szelfizik. Ráadásul rengeteget utazik, olyan helyekre, hogy csak lestem. De az utazós képeken is úgy elkapta a pillanatot. Van olyan, amin Kínában hegyet mászik, Dél-Afrikában fekete kisgyerek ül az ölében, és pár még ott áll mellette, Koppenhágában a Dalai Lámával áll kézen fogva, Los Angeles-ben valamelyik filmstúdióban ül a Batmobile-ban, van közös képe egy csomó zenésszel, politikussal, és a munka témájú képei is lenyűgözőek: A kairói magyar nagykövetségen tolmácsol, egy szíriai hadikórházban ül egy katona ágya mellett, mellette BBC-s emberek, a magyar határon hangosbemondón, arabul olvassa a tudnivalókat a menekülteknek, Moszkvában a magyar nagykövetségen egy taktikai térképre mutatva magyaráz, EU parlamentben tolmácsol. Ráadásul mindenbe visz egy kis csavart. A munkájához csinosan kell öltöznie, de pl. egy piros kosztümhöz rikító kékre vannak festve a körmei meg hasonlók. Ráadásul a zenei ízlése is lenyűgözött: Rolling Stones, The Cure és hasonlók mellet a Tommorowland-féle zenéket is preferálja. Ezután többször találkoztunk, és percről percre jobban lenyűgözött. Láttam kosztümben, farmer-pulcsi-ban, testhezálló miniruhában, és mindegyikben tökéletesen érvényesül. A személyisége határozott, nem tűri az időhúzást, az esze, műveltsége olyan, mintha egy egyetemi könyvtár bújt volna megy az agyában, mindent tud, mindenhez ért, mindenhez hozzá tud szólni. De emellett van benne egy lazaság is, vagy nem is tudom, tehát nem lepődik meg semmin. Pl. egyik nap nagyon elegánsan jelent meg, mert olyan helyre mentünk, másnap el kellett menni Bécsbe, ő vezetett, én ültem az anyósülésen, húgom hátul aludt. A Nemzeti Galéria mögötti parkolóban vártunk rá, erre megérkezik és kb. driftelve lenyomott egy kanyart, majd megállt, kiszállt a kocsiból farmer volt rajta és egy egyetemi pulcsi. A húgommal csak lestünk a parkolási mutatványán, erre ő halál nyugodtan annyit mond: "Ezt mindig ki akartam próbálni." Úton húgom bealudt, mi beszélgettünk. Épp egy mondat közepén voltam, mire megszólalt egy régi rockdal a rádióban, nevetve befogta a számat, mondja "Bocs, bocs, de ezt muszáj végighallgatnom!" A dal közben énekelt, léggitározott a kormányon, majd mikor vége lett, visszahalkította a rádiót, és kérte, hogy folytassam. Bécsben megint kosztüm, tűsarkú, komolyság, fegyelem, munka. Teljesen a rabjává váltam, annyira szívesen elkezdenék udvarolni Neki, de félek több szempontból is: Egyrészt olyan eszméletlenül gyönyörű, hogy ilyet még életemben nem láttam, és Ő egyértelműen szebb nőben mint én férfiban. Nagyon motiváló a tudása, a sokoldalúsága, a személyisége, az egész lénye csodás, és leírhatatlan. És a motiváció mellet nagyon kicsinek érzem magam mellette. 2 diplomája van, 6 nyelven beszél, művelt, fiatalabb nálam, de olyan élete és esze volt eddig, amilyet más egész életében nem valósít meg. A sok nyelvi terület, és az ezekkel járó utazás miatt olyan tudásra és tapasztalatra tett szert, amit itthon nem szerezhet meg az ember. Nem hiszem, hogy valaha a lába nyomába érhetnék. De, ha mellette vagyok, konkrétan részegnek érzem magam, a hangjától, a mozdulataitól, a személyiségétől és a külsejétől is, izzad a tenyerem, hacsak a közelében vagyok. Ethan Hawk-nak volt egy közös filmje Angelina Jolie-val és azt nyilatkozta: "Angelina Jolie arra született, hogy gyengévé tegye a férfiakat." Ez a mondat egy az egyben tökéletesen igaz Rá is. Mit tennétek? :( Köszönöm a normális válaszokat!
2017. jan. 7. 00:45
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Ja igen, meg sajnos nem tudom visszatartani, mert különben tuti szétrobbannék, az a sóhajtozás. De ne úgy képzeljétek el, mint, amikor valaki fáradtan sóhajtozik, hanem, pl, mint amikor ideges, de vissza akarja fogni magát, ilyen Hu-hu-húúú suttogva.
2017. jan. 7. 03:18
 12/34 anonim ***** válasza:
Erről a sztoriról a Taxi című filmben szereplő Emilien, és Petra jutott eszembe. Nem lennék a helyedben, az biztos. Ha meg is szereznéd, utána meg is kéne tartanod.
2017. jan. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Azt hittem, Borderlyne-os a csaj,ahogy egy ismerősöm volt nagy szerelme.Az is okos volt,de nem ennyire,na meg kinézetre olyan,akit leírtál.A hatása ugyanaz volt rá,mint rád most ez a nő.Le a kalappal,hogy ennyire tud alkalmazkodni az elvárásokhoz! Viszont ezzel az állandó jövés-menéssel szerintem is azt kompenzálja,hogy egyedül van.A magyar pasik nagy része egy ilyen nőhöz határozottan bexari
2017. jan. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Na meg sokkal kényelmesebb annál,hogy ezt bevállalja,úgyhogy szájhúzva,de inkább megalkuszik egy igényes,de a mércéje szerint egyszerű nővel.Utolsó voltam.
2017. jan. 7. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Es akkor szerinted a kulfoldi pasik miert nem ilyenek? Mit tegyek, hogy ne legyek olyan, mint az altalad lefestett magyarok? Es mi jellemzo a magyar nokre?
2017. jan. 7. 04:37
 16/34 A kérdező kommentje:
13!! Mibol gondolod/gondoltad h borderline-os?
2017. jan. 7. 05:15
 17/34 anonim ***** válasza:

Nekem abszolút egy tinikategóriás kérdés ugrott be.


Ugyanaz a helyzet, idealizálja a kislány mondjuk a 30as tanárát, de igazából nem tud róla semmit, csak elképzeli milyen lehet.


Szerencsére ez nem szerelem, csak rajongás.


Majd elmúlik.

2017. jan. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Es hol latod a hasonlosagot? mert en sehol!
2017. jan. 7. 05:41
 19/34 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de ezt a tagolatlan regényt senki nem olvassa el.....
2017. jan. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Volt, aki megis. Szia!
2017. jan. 7. 05:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!