Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy nőt! Egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nőt! Egyszerre vonz, megrémiszt, motivál, és elveszi minden önbizalmamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Húgom tolmács/fordító. Most egy EU-s konferenciaszéria (ez az első nagy munkája) miatt dolgozik egy másik tolmács fordítóval, akit volt szerencsém rajta keresztül megismerni(a munkám miatt jóval inaktívabban, de részt veszek a dologban). Hát hol is kezdjem. Elsőre, mielőtt bemutatkoztunk volna egy álomszép nőt láttam. Szinte fejbecsapott a szépsége, nem is kis erővel. Sötétbarna, majdnem fenékig érő gyönyörű haja van, hatalmas kék szemei, hosszú szempillái, kreol bőre (nem szoli, nem cigány, ilyen neki), nagyon különleges arca van, gyönyörű alakja, és nagyon jól öltözött. Nos, mint kiderült az ő munkájára azért is van nagyon nagy szükség, mert a magyaron kívül perfekt angol, német, orosz, arab és török, e mellett a Nemzeti Közszolgálati Egyetemen is tanult nemzetközi biztonáság- és védelempolitikát. (Aki esetleg nem ismeri az egyetemet: itt képzik a rendőröket, katonai vezetőket, katonai rendészeket, nyomozókat és a közszolgálat egyéb területein szükséges embereket is, és a tananyag ismerete mellett fizikailag és pszichológiailag is meg kell felelni). Egy vacsora keretében megbeszéltük a munka menetét Vele, a húgommal, és még néhány kollégával. Jött a pincér, megkérdezte ki mit iszik. Mindenki üdítőt, kávét kért, erre ő: egy dupla whisky-t jéggel. Azt hittem lefordulok a székről. (nem azért, mert whisky-t iszik, hanem , mert ahogy kérte, nem is tudom elmagyarázni). A vacsora közben kiderült, hogy okos, intelligens, humora van, és sugárzik a nőiesség minden mozdulatából. Este, mikor hazaértem, képtelen voltam ellenállni, és megkerestem Facebook-on, és ismerősnek jelöltem, visszaigazolt, és itt jött a második sokk: Az, hogy sokoldalú, az enyhe kifejezés. Gyakorlatilag egy svájci bicska. A képei, bejegyzései között nincs olyan, ami nincs. A képei között voltak egyetemiek, amikor terepmintás szerkóban kúszik a sárban, a következőn egy rendezvényen van kisestélyiben egy külföldi politikus mellett, a következőn edz, felhúzást végez és a címében kifejti, hogy az edzés utáni fájdalom a legjobb érzés a világon, az az utáni képen bulizik a barátnőivel, a következőn a nagymamáját öleli és süt-főz vele, azután Burning Man-en ül egy motoron, a következőn tandemugrás közben szelfizik. Ráadásul rengeteget utazik, olyan helyekre, hogy csak lestem. De az utazós képeken is úgy elkapta a pillanatot. Van olyan, amin Kínában hegyet mászik, Dél-Afrikában fekete kisgyerek ül az ölében, és pár még ott áll mellette, Koppenhágában a Dalai Lámával áll kézen fogva, Los Angeles-ben valamelyik filmstúdióban ül a Batmobile-ban, van közös képe egy csomó zenésszel, politikussal, és a munka témájú képei is lenyűgözőek: A kairói magyar nagykövetségen tolmácsol, egy szíriai hadikórházban ül egy katona ágya mellett, mellette BBC-s emberek, a magyar határon hangosbemondón, arabul olvassa a tudnivalókat a menekülteknek, Moszkvában a magyar nagykövetségen egy taktikai térképre mutatva magyaráz, EU parlamentben tolmácsol. Ráadásul mindenbe visz egy kis csavart. A munkájához csinosan kell öltöznie, de pl. egy piros kosztümhöz rikító kékre vannak festve a körmei meg hasonlók. Ráadásul a zenei ízlése is lenyűgözött: Rolling Stones, The Cure és hasonlók mellet a Tommorowland-féle zenéket is preferálja. Ezután többször találkoztunk, és percről percre jobban lenyűgözött. Láttam kosztümben, farmer-pulcsi-ban, testhezálló miniruhában, és mindegyikben tökéletesen érvényesül. A személyisége határozott, nem tűri az időhúzást, az esze, műveltsége olyan, mintha egy egyetemi könyvtár bújt volna megy az agyában, mindent tud, mindenhez ért, mindenhez hozzá tud szólni. De emellett van benne egy lazaság is, vagy nem is tudom, tehát nem lepődik meg semmin. Pl. egyik nap nagyon elegánsan jelent meg, mert olyan helyre mentünk, másnap el kellett menni Bécsbe, ő vezetett, én ültem az anyósülésen, húgom hátul aludt. A Nemzeti Galéria mögötti parkolóban vártunk rá, erre megérkezik és kb. driftelve lenyomott egy kanyart, majd megállt, kiszállt a kocsiból farmer volt rajta és egy egyetemi pulcsi. A húgommal csak lestünk a parkolási mutatványán, erre ő halál nyugodtan annyit mond: "Ezt mindig ki akartam próbálni." Úton húgom bealudt, mi beszélgettünk. Épp egy mondat közepén voltam, mire megszólalt egy régi rockdal a rádióban, nevetve befogta a számat, mondja "Bocs, bocs, de ezt muszáj végighallgatnom!" A dal közben énekelt, léggitározott a kormányon, majd mikor vége lett, visszahalkította a rádiót, és kérte, hogy folytassam. Bécsben megint kosztüm, tűsarkú, komolyság, fegyelem, munka. Teljesen a rabjává váltam, annyira szívesen elkezdenék udvarolni Neki, de félek több szempontból is: Egyrészt olyan eszméletlenül gyönyörű, hogy ilyet még életemben nem láttam, és Ő egyértelműen szebb nőben mint én férfiban. Nagyon motiváló a tudása, a sokoldalúsága, a személyisége, az egész lénye csodás, és leírhatatlan. És a motiváció mellet nagyon kicsinek érzem magam mellette. 2 diplomája van, 6 nyelven beszél, művelt, fiatalabb nálam, de olyan élete és esze volt eddig, amilyet más egész életében nem valósít meg. A sok nyelvi terület, és az ezekkel járó utazás miatt olyan tudásra és tapasztalatra tett szert, amit itthon nem szerezhet meg az ember. Nem hiszem, hogy valaha a lába nyomába érhetnék. De, ha mellette vagyok, konkrétan részegnek érzem magam, a hangjától, a mozdulataitól, a személyiségétől és a külsejétől is, izzad a tenyerem, hacsak a közelében vagyok. Ethan Hawk-nak volt egy közös filmje Angelina Jolie-val és azt nyilatkozta: "Angelina Jolie arra született, hogy gyengévé tegye a férfiakat." Ez a mondat egy az egyben tökéletesen igaz Rá is. Mit tennétek? :( Köszönöm a normális válaszokat!
2017. jan. 7. 00:45
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

En no vagyok es sajat tapasztalatbol irok. Rajtad mulik!

En diplomas, jol kereso felsovezeto vagyok. Ket nyelven dolgozom (szerzodeseket irok) a magyaron kivul.

Evek ota azzal szivtam hogy nem talalok senkit. Tarskeresokon ia font voltam. A "szintben" elso ranezesre alacsonyabban levoknek is adtam eselyt. Az esetek 99% aban azert nem mukodott mert a pasit frusztralta a szitu. De mar az is ha nemetul olvastam konyvet:-)

A fennmarado kis szazalek viszont nagyon jol jart velem:-) es en ia veluk.

Egyszer volt egy (laza) kapcsolatom egy szakaccsal. Tok kellemes emlek.

Most meg osszejottem szinten egy ketkezi munkat vegzovel. Es nagyon jol elvagyunk. Orulok ha tudok neki segiteni olyan dolgokban amikgez en ertek, meg picit motivalni h merjen nagyobbat almodni. O meg orul h tud nekem csomo egyeb praktikus dologban segiteni amihez en hulye vagyok (szereles IT stb)

2017. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
29! Kicsit gondold tovabb a dolgot.
2017. jan. 7. 13:09
 33/34 anonim ***** válasza:
88%
hát ha igaz amit leírtál, akkor esélytelen sajnos. a személyiséged és a frusztráltságod miatt. ha még megszólítani, randira hívni sem mered, akkor mégis hogy akarnál kapcsolatban lenni vele? és hidd el, nagyon fárasztó, ha azt érezzük a másikon, hogy szabályosan rajong értünk és kb istenít. ez nem egy egészséges kapcsolat.
2017. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 BigGeorge ***** válasza:
100%

"Volt, hogy dadogtam, volt, hogy elkezdtem "remegni" és kocogtattam a fogaimat, miközben beszélni próbáltam Hozzá, az nagyon kínos volt, és ekkor rámmosolygott, de ez a mosoly borzalmas volt! Benne volt, hogy vágja mi van, nem én vagyok az első. Volt már nyelvbotlásom, ami után kínosan nevettem"


Bocsi de... Nagylány ilyenekkel nem kezd. Nem szoktam negatív dolgokat írni mert szerintem azzal teljesen felesleges bombázni a kérdezőt meg úgy az egész emberiséget de ez azért nagyon esélytelen helyzet. Azért mondom ezt neked mert inkább felejtsd el most egyenlőre a saját érdekedben. Egy vagy a sok közül a sok gyenge kisfiúból akik meg se mernek szólalni mellette, mit akarna mit várhatna mégis tőled? Hogy összecsinálod magad szex előtt?

Ha akarna egy kis sidekick-et maga mellé akkor vehetne egy pincsi kutyát az legalább merné megdugni a lábát. Szerintem egyrészt nem az a típus aki kifejezetten vágyik kapcsolatra már csak a munkamániája, karrierje és utazgatásai miatt is. Nincs szüksége olyanra mint te mert minek? Koloncnak? Horgonynak? Jól elvan Ő egymagával felnőtt erős nő pont te kellesz neki persze.


Bocsi a túlzott őszinteségemért nem szoktam ilyeneket írni tényleg. De remélem érted mire gondolok, hogy miért nincs szinte semmi esélyed?!

Az egyik kedvenc rocksztárom kifejtette egyszer egy interjúban amit nemrég olvastam, hogy miért nem kezd soha groupie-val rajongókkal stb. Mert nulla kihívás nulla élvezet, mint kinyitni a hűtőt kb.

Itt írták páran, hogy olyan vagy mint aki egy sztárért rajong ez igaz is. Ezzel pedig totál elvágod magad. Még kis tini koromba én is rajongtam egy ilyen ismerősömért idősebb is volt nálam meg kb mindenben érettebb/jobb stb. Én persze gondoltam majd jól meghódítom de hiába próbálkoztam nem jött össze a végén kifakadtam neki és színt vallottam (nem mintha nem vette volna addig észre) aztán végülis azt mondta, hogy ne bánkódjak mert kisfiú vagyok még viszont vannak nála idősebbek is akiknek ugyan ezt mondja, én majd keressem meg 10 év múlva. Tök motivált, hülyén hangzik mert lekoppintás volt de nekem sokat segített hogy túl legyek rajta ami természetesen nem telt sok időbe :) A 10 év már letelt sajna nem kerestem meg pedig kíváncsi lennék mi lett vele... Mit akartam? Ja igen!


Szóval csak hogy valami jó tanácsot is írjak, hogy ne legyen teljesen felesleges a regényem. Együtt dolgoztok igaz? Ha valahol igazán bizonyíthatsz neki és a kedvében járhatsz az a munka! Tedd oda magad de tényleg. Dolgozz 120%-on ne hibázz ne bénázz sürgess te is másokat. Mert én magamból kiindulva biztosan szimpatikusnak találnék valakit aki hasonló hozzám, úgy fogja fel a munkát mint én. Ha láthatja, hogy számíthat rád megbízható vagy akkor szimpatikus leszel neki még talán egyenrangú féllé is felküzdheted magad.

Bár fogalmam nincs a te munkádban mit tudsz mégjobban csinálni, gyorsabban fordítasz vagy írsz? :D Akkor csináld azt!


Mert ezt mint "férfi" nagyon elbßsztad a d-d-dadogással meg a remegéssel (12 évesen csináltam ezt) ez nagyon gáz. Ne folyasd utána a nyálad, ne lássa azt hogy érdeklődsz utána. Persze legyél vele kedves, de semlegesen kedves "na nem lehetne a feladatra koncentrálni?" kedves.

Nemtudom mennyire fog menni az ilyen magabiztosabb viselkedés legalább megjátszása is de próbáld meg. Randira most így semmiképp ne hívd, vagyis én válaszolok akkor gyorsan helyette : Heheheeee :)) Bocsi nem érek rá ne haragudj de rendes vagy :) (megsimogatom a vállad szánalmasan)


Remélem segítettem egy picit nem szemétségből írtam a negatív dolgokat sem. De tényleg ne hívd el randizni most szerintem és ne is erőltesd a flörtöt mert garantálom így látatlanba, hogy nemet mond majd. Ha egy valamit mondanék amivel el lehet vágni magad egy nőnél (minden nőnél) akkor az ez! Amit te csináltál. Én tuti nem tenném MÉG a helyedben. Türelem, előbb bizonyíts neki.

2017. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!