Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, titeket zavarna, ha a barátnőtök ennyire nyitott dekoltázzsal jelennem meg a hétköznapokban mellettetek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 28. 09:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%
Alap öltözék ez ,én támogatom a dolgot,a lényeg hogy a nap végén mimimum 50 rongyot tegyen le, mikor beszedem a szemétégető mellöl .
2017. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Örülnék neki
2017. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ha a nők a férfiaknak öltözködnének, minden nő meztelenül járkálna az utcán... Önmagunknak és egymásnak öltözködünk, de ilyen mínusz IQ szinttel nyilván ezt nehezetekre eshet felfogni.

Édesem, az egy dolog hogy te olyan lapos vagy elölről mint a lángos hátulról, és nyilvánvalóan irigy vagy ( mert sosem leszel ilyen bomba nő) és ezért raktad ki ide ezt a Snapchatről fotózott képet, de hidd el, nem halad előre pozitív irányba a kis elbaszott életed attól hogy várod itt a választ az életképtelen kisfiúktól. :-)

Egy jó tanács: foglalkozz magaddal, és mindenek előtt, tanulj meg helyesen írni a Snapchatelgetés helyett!

2017. febr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igazán értékelem a kedves kommenteket. Főleg a nagy megmondó pszichológusokat, és a sok komplexusos férfiakat is innen a gép mellől puszilok, akik csak itt tudják levezetni frusztrációjukat, illetve csak itt van "szavuk" ezért kell ide kommentelgetniük ilyen értelmes és színvonalas hozzászólásokat, amiben leolcsóznak bagy lek.rváznak. Szeretnék jelentkezni, én vagyok a képen és köszönöm annak a csodálatos személynek (akit személyiségi jogok sértéséért ezennel fel is jelentettem a rendőrségen, mivel én nem járultam hozzá a kép megjelenítéséhez, de te igazán megkönnyítetted a dolgunk, hogy regisztrációs e-mail cím mentén, valamint mivel külön linkre töltődött fel a fotóm, az IP címedet és ez által a lakhelyed illetve téged megtaláljunk), hogy annyi ideje van, hogy snapchatről kifotózgasson engem, majd velem illusztráljon különböző nagyon életbevágó kérdéseket. Azt is hozzá tenném, hogy ügyesen megforgattad a dolgot, mivel ez a kép a születésnapi bulimon készült, bár nem mentegetőzöm, bizony nyáron simán felveszem. Ebből a bodyból a mellem negyede látszik ki, örülök neki, hogy megáldott a természet vele, nem vettem őket, és persze bármit is veszek fel, szeretném jelezni, hogy ezeket még garbóban is észre lehet venni. Nem bimbótakaró dolgokban szaladgálok, egy egyszerű mélyen delkoltált nyári bodyról beszélünk egy kánikulában lévő napon. Nem gondolom, hogy bárkinek is tiszte megítélni, hogy a másik mit köteles vagy nem köteles hordani, én mint 27 éves nő, úgy gondolom teljes mértékben tisztában vagyok a saját szexualitásommal, sőt a saját testemmel és annak határaival is. Nem mentegetőzni jöttem ide, csak gondoltam elmesélem a sok elsőre ennyi alapján ítélő, szűk látókörű okostojásnak, hogy egész életemben kapcsolatban éltem, hűséges voltam, és egyáltalán nem vagyok sem olcsó, sem könnyűvérű! :) Néha lássatok túl a saját kis dobozotokon!
2017. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!