Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok, ha a párotok meglepne azzal a ruhával amiről régóta álmodoztok?

Figyelt kérdés
Ha hazamennétek és ott lenne a fogason.Speciel egy különlegesebb kabátról van szó.

2017. febr. 16. 11:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
27%
Ha régóta álmodozom valamiről, azt én magam akarom megvenni. Elmenni, kiválasztani, felpróbálni, ízlelgetni a gondolatot, hogy megveszem...
2017. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
58%

Nekem van erről egy történetem, de olyan szomorú a vége, hogy inkább el sem mesélem részletesen.


Egy dolgot azért mégis, ha akkor nem veszem meg a kedvesemnek a teljes év végi prémiumomból azt a ruhadarabot aminek úgy örült és szép volt, ráadásul óvta védte őt, akkor életem végéig bántam volna, hiszen soha többé semmit nem vehettünk egymásnak.


Kell a kényeztetés, kell egy cseppnyi extra öröm, mert nem tudod mire ébredsz másnap.

2017. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Gondolom örülni fog...de ezt te is tudod :D
2017. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ha nincsenek anyagi problémáink, csak eddig "sajnáltam" magamra annyit költeni akkor nagyon örülnék.


Ilyen esetben a blokk dugdosása fölösleges. Ha valami nagyon tetszik és huzamosabb ideje szeretném akkor tökéletesen tisztában vagyok az árával és rendszeresen figyelem az esetleges akciókat.

2017. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Hölgyeim,köszönöm szépen a válaszokat!
2017. febr. 17. 06:35
 26/26 anonim ***** válasza:

Én oda meg vissza lennék tőle.

Nagyon nagyon örülnék neki.

2017. febr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!