Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok, ha a párotok meglepne azzal a ruhával amiről régóta álmodoztok?

Figyelt kérdés
Ha hazamennétek és ott lenne a fogason.Speciel egy különlegesebb kabátról van szó.

2017. febr. 16. 11:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%

De #10, megfelelően öltözködöm, de ez kb. 10 percembe kerül kiválasztani és kész, nem álmodozom róla, vagy vágyom arra, hogy a férjem vegye meg. A stílusomnak, alakomnak és alkalomnak megfelelően öltözködöm.


Nem tartozom azok közé a nők közé, akiknek az életét csak a ruhák a smink, meg efféle időtöltés teszi ki.


Tudod vannak olyan nők is, akiknek nem kell a fél életét azzal tölteni, hogy valahogy kinézzenek és fordíthatnak időt sokkal fontosabb dolgokra is és nem másokat szapulnak azért, mert nekik nem a divat teszik ki az életüket.


Sértegethetsz, de hidegen hagy, nem te vagy az első, akinek böki a csőrét, hogy nem vagyok egy tipikus nő. :D


A férjem meg pont így szeret és tetszem neki.


Morgolódj csak nyugodtan... a válaszaid alapján, mindig mindenkinél többre tartod magad Drága, de semmi baj. Vannak ilyen nők is, akik csak így tudják kiélni magukat.


Nekem is rengeteg hibám van, de még sem oktatok ki másokat...és én el tudom fogadni azt is, ahogy mások élnek, ellentétben veled.


Legyen kellemes napod Teácska!

2017. febr. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%

12: azért az, hogy valaki kicsit jobban meggondolja, mit vesz (mert pl, megtetszik neki egy ruha, de azt feleslegesen drágának tartja), nem egyenlő azzal, hogy valakinek az öltözködés meg a divat teszi ki az életét. Én speciel utálok ruhát vásárolni, de ha valami megtetszik egy kirakatban, majd a párom (ismervén a méreteim és a vágyaim) megveszi nekem- nem elvárás, nem is rászorulás, simán kedveskedés részéről, és bocs, ha vagyok olyan hálás, hogy ennek még örülnék is.


Az irományod alapján de, igenis ítélkező vagy, és ritka ellenszenves.

2017. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Akkor már le sem merem írni,hogy milyen kabát mert én is kapnék hideget-meleget:)))
2017. febr. 16. 12:16
 14/26 anonim ***** válasza:
34%

#13


Köszönöm szépen :), még szerencse, hogy nem szorulunk arra, hogy szimpatizáljunk egymással.


A férjem meg nem venne olyan ajándékot, amiről tudja, hogy nem tetszene nekem. Ennyi :P


Te meg ahelyett, hogy engem szapulsz, inkább a kérdésre válaszolhatnál. Én is válaszoltam, hogy én nem örülnék neki, és leírtam, hogy miért nem.


A második válaszom meg már csak a kedves Teának szólt.


Kérdező elnézést az offért, ha a párod örülne az ilyen ajándéknak és biztos vagy benne, hogy mit tetszik neki, akkor biztos örülni fog neki.


Én csak leírtam, hogy nekem pl. nem tetszene, de nyilván ez sok nőnek szemet szúr.

2017. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
45%

Kb 20-25 percembe kerul reggelente, hogy normalisan nezzek ki, oltozkodessel meg mindennel egyutt, ennyit vesz el a napombol az egesz tema, szoval azt hiszem en se toltom ezzel az egesz eletem. Ezen kivul 1-2 havonta veszek esetleg egy uj darab ruhat ami epp megtetszik, illetve szezonvaltasnal atnezem a ruhaimat, mi az ami meg jo allapotban van, es mi az ami helyett ujat kell beszerezni. Nehogy mar ez azt jelentse, hogy az egesz eletem a divat korul forog :D

Egyedul a kommentedbol arado lenezes boki a csorom azok irant, akik esetleg mereszelnek "almodozni" egy megpillantott ruharol, amit esetleg nem tudnak (akkor epp, vagy egyaltalan) megvenni, ahelyett, hogy mondjuk konyvekrol vagy lakasfelujitasrol vagy hasonlo altalad ertelmesnek tartott dolgokon gondolkodnanak.

2017. febr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Tea!


Ez csak te olvastad ki belőle, én csak a saját! véleményemet írtam le. Később pedig már csak a stílusodnak megfelelően válaszoltam.


De oktass ki nyugodtan! Hátha tanulok belőle...

2017. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%

15: csak kiegészítőként mondom, hogy a 7. válasznak is én vagyok a büszke tulajdonosa, szóval válaszoltam már korábban hasznosan is. De ez a lenézés és arrogancia ritka bicskanyitogató, ami mellett igenis nehéz szó nélkül elmenni.


Nekem még annyi időbe sem telik, mint Tea-nek a reggeli készülődés vagy a ruhavásárlás, de attól még mint gesztus, főleg, ha tudja, hogy tetszik, igenis értékelendő. Az lehet, hogy téged nem érdekelnek az ilyen világi hívságok, de az egyáltalán nem hasznos válasz a kérdező szempontjából, ha te itt kritizálod a magára valamit is adó rémes női társaidat, miközben nyilvánvalóan a kérdező párja nem osztja a te nézeteidet (ha már ábrándozik a ruháról, akkor nyilván tetszene neki, ha megkapná). Szóval, a te válaszod még annyira sem hasznos, mint az én bármelyik korábbi megszólalásom. Erről ennyit. De akkor, hogy hasznosan is válaszoljunk: hónapok óta ábrándozol egy könyvről, amit még nem volt alkalmad megvenni, mert mittudomén, mindig pont elfogyott a kedvenc könyvesboltjaidból, erre egyik nap otthon várna. Örülnél neki? Vajon ilyen esetben hasznosnak (értelmesnek) éreznél egy olyan hozzászólást, ami a házfelújításnak örülne legjobban, és kritizálna téged, amiért ilyen anyagi fasságokra, mint holmi könyv (ami e-book formájában amúgy is könnyedén elérhető bármikor, még a környezetet sem károsítod) költekezel? Szállj le a magas lóról, nem áll jól neked.


Kérdező, ez a cicaharc ne befolyásoljon, ha a barátnőd ábrándozik róla, biztosan örülne ilyen meglepetésnek.

2017. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%

#18


A negatív hozzászólás is vélemény és nem mindenki gondolkodik egyformán. Van, aki szereti elérni a saját céljait és amiről már régóta álmodozik saját maga megvenni.


Én is leírtam, hogy, ha örül neki, akkor biztos jó ötlet lenne.


De itt a kérdés az volt, hogy lányok ti mit szólnátok... én ezt.


Ez egy másik nézőpont.


De, mivel te nem látsz magadnál tovább és csak veszekedni akarsz, neked mindegy, hogy mit írok, akkor is azzal reagálsz, hogy kötözködsz.

2017. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, én hülye vagyok, van egy ilyen dolog bennem, hogy utálok ruhát kapni. Úgy érzem magam, mint valami prosti, akit öltöztetnek.


Ami megtetszik, arról eldöntöm, hogy kell-e vagy nem. Ha kell, megveszem, ha nem, akkor ajándékba pláne nem kell. (Nem szeretek ajándékot, meglepetést kapni.)

2017. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hát nagyon örülnék, értékelném a gesztust, a meglepetést, megköszönném neki.
2017. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!