Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy pasiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy pasiba, akinek menyasszonya van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy munkaügyben találkoztunk először év elején, és ebben azóta is együtt dolgozunk. Ő 32 éves, külsőre rögtön megtetszett, de nem kedveltük egymást nagyon, szerintem kicsit le is nézett. Aztán volt egy eset, hogy vidékre kellett mennünk (ketten), hosszú autóút, és akaratlanul is elkezdtünk beszélgetni. Többek között itt tudtam meg azt is, hogy menyasszonya van..

Annyit megtudtunk egymásról, hogy úgy jöttünk haza, mint ezer éves barátok, és azóta ez a jó viszony még jobban elmélyült, egyre többször hív el kajálni, kávézni.. Engem mindenki úgy ismer, és tényleg olyan is vagyok, hogy néha még a pasik ijednek meg, olyan magabiztos tudok lenni. Most viszont, mintha kimostak volna engem, meg az agyamat is, körübelül úgy érzem magam vele, mint egy szerelmes 17 éves királylány, vagy nem is tudom :D meg is jegyezték páran, hogy fura vagyok mostanság. Egyszerűen tökéletes FÉRFI, csupa nagybetűvel.

Szóval tényleg álomvilágban vagyok, ha együtt vagyunk, de ha meg belegondolok a valóságba (hogy hiába nagyon kedves, meg néha még félreérthető is, akkor is házasodni készül-és nem velem), az pokolian tud fájni, legbelül amúgy is nagyon érzékeny típus vagyok, és ez ilyenkor megsokszorozódik. Ráadásul márciusban lesz egy üzelti út Amerikába, ahova úgy néz ki, hogy ketten fogunk menni..

Nem arra keresem a választ, hogy hogyan csábítsam el, eszemben sincs tönkretenni a kapcsolatát. De ha valami, akkor én fogok tönkremenni hamarosan, ha valami radikális változás nem fog történni. Bármilyen meglátást, tanácsot, akár tapasztalatot is szívesen fogadok.

25n


2017. febr. 25. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem cselekszel gyorsan egy hazas ember szeretojeve fogsz valni. Ami tok okbol is eleg kiabrandito tud lenni. Ha annyira oda lenne o is erted, ott hagyna a mennyasszonyat, ehelyett jo palira vesz. Nem is tudom, hogy lehet ferfinak nevezni egy ilyet, direkt sunyiba arra jatszik, hogy lefektessen kozben meg jegyes, szanalmas egy ember inkabb. Veled is ugyan ugy megtenne a kesobbiekben.

Ne menj el vele sehova ,a munkan kivul, Amerikaba is inkabb massal mennnek.

2017. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
8-sal egyetkell értenem.Lefog fektetni, Legkésőbb Amerikában....és te nem állsz ellen majd neki.Utána aztán foghatod a fejed.
2017. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan, úgy csinál itt mindenki, mintha egy férfi elmenne a női kollégájával ebédelni,kávézni,akkor már tuti hogy ki is akar vele kezdeni.Semmi mást nem akarhat,nem azért mert megkedvelte, nem azért mert csak szimpi neki. A kérdező írta, hogy talán félreérthető is volt. TAlán! Írta itt valaki, hogy ha megtetszik valaki, akkor fentebb emeljük,és többnek látjuk mint ami. Lehet kérdező is csak félreérti a gesztusait. Most akkor a munkahelyemen minden nő, és férfi, akik kettten járnak ebédelni rendszeres, azok dugnak?Hány hozzászólónak a párja jár rendszeresen kávézni ebédelni férfi/női kollégáival? Mind félrejárnak??

Ettől függetlenül igen, nem kell ebbe belekezdeni.De a kérdező sajnos nem fog tudni nemet mondani.

2017. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Biztosan el fogsz gyengülni,mert tetszik,mert érdekel téged,mert többet látsz bele az egészbe,mint amiről szól.A helyedben megpróbálnék azért uralkodni magamon.Nem nagyon fogsz jól járni,vagy ha mégis meghódítod,egy idő múlva lesz nálad is szebb,jobb csaj.
2017. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Már irtam ide, az lemaradt, hogy az amerikai út szerintem sem jó ötlet, és jobb lenne elkerülni azt, hogy egyedül tölts vele időt. Talán még nem vakultál el teljesen, de majd el fogsz, ahogy az idő telik ez egyre rosszabb lesz. Inkább most lépj ki amig még nem nőttél vele össze nagyon.
2017. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes férfi? Ne már...

Neked komolyan az a tökéletes, aki a menyasszonya mögött más nővel randizik?

És ha dobná a nőt, összejöttök, utána mi lesz? Azon agyalhatsz majd, hogy mikor fogja veled is ezt tenni?

Vagy ha nem dobja és a szeretője leszel? Milyen élet az? Elmennek nászútra, gyerekük lesz stb. Te meg csak akkor leszel jó, ha d...i kell! Se karácsony, se nyaralás, se semmi, mert a családja lesz az első!

2017. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!