Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy nőnek 35 éves kora utan mar nem lesz senkije?

Figyelt kérdés
Egy gyerekem van, de mar nincs kedvem ismerkedni, sajnos fizikailag se vagyok jol. Ha nem fog baromi "erőszakosan" udvarolni valaki, tuti nem lesz mar senkim...csak attol felek, mi lesz velem oreg koromban.
2017. febr. 26. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát, a környezetemben csak annak a 30, 40 feletti elvált nőnek nem lett párkapcsolata, aki nem is akart, vagy semmit nem tett annak érdekében, hogy legyen.

Én is 37 évesen váltam, nem rögtön, de idővel lett harmonikus kapcsolatom, ahogy a legtöbb nőismerősömnek is, aki elvált. Nem állítom, hogy könnyű, de azért messze nem a lehetetlen kategória.

Egyetlen egy olyan nőről tudok, aki még 3 évvel a válás után is az exe után epekedik, ő meg is mondta, hogy neki nem kell kapcsolat, a gyerekeinek akar élni. Na neki tényleg nem lett párkapcsolata.

2017. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hol tudtal ismerkedni a valas utan?
2017. márc. 5. 22:51
 13/13 A kérdező kommentje:
sajnos nekem gerinc sérves problémam van, igy az önbizalmam lassan közel 0...nemtudok kinek fogok igy kelleni egyaltalan:(
2017. márc. 5. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!