Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti már tapasztaltatok ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már tapasztaltatok ilyet? Randin olyan forró volt a srác, mintha láza lett volna, a szerelem vagy a vágy ilyenre képes?

Figyelt kérdés

Szóval. Eddig 2 férfi volt az életemben, és mindkettejüknél észrevettem, hogy néha amikor randin közel kerülünk egymáshoz (pl. összebújás egy padon), olyan forró volt az egész teste mintha lángolna. Soha nem hallottam ilyenről, és velem sem fordult elő, nagyon meglepett. Ágyéktájon oké, arról tudok is, ha izgalomba jön.

De az egész teste mitől lesz forró valakinek? Szerelem? Vagy testi vágy?

(Akinek nem szervi megbetegedés okozza, mielőtt valaki kezdődő influenzával jönne:))

Plusz kérdés: megbízható jelnek tekinthető arra hogy a férfi komolyabban is tervez velem?



2017. márc. 31. 10:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
CPU 100%-on volt náluk.
2017. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig mondta a baratnom hogy milyen forro vagyok. Fogta a homlokom meg a kezemet, hogy jol vagyok-e :D Az elso randinkon is ez volt meg jo hogy a pulzusomat nem merte vagy nem tette a mellaksomra a kezet mert tuti rosszul lett volna :D Nagyon izgultam es kivantam. De a mai napig neha "felforrosodok" ha a kozelembe van.
2017. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyan esetről, ahol a lány elájult és amikor magához tért vagy 200 volt a vérnyomása. A szerelem csoda dolgokat tud produkálni, egy jó adag adrenalin, endorphin felszabadul a szervezetben és ez mozgósítja a tartalékokat.
2017. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

12-es ez jó :D

Ment nektek is a zöld, köszi :)

2017. márc. 31. 13:14
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már velem is, hogy úgy viselkedtem, mint egy vegyestüzelésű kazán :DDDDDDD
2017. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, válthatsz ki ilyen reakciót. Tedd a kezed a szegycsontjára a kezed, vagy hatsd oda a fejed. Olyan veszett kalapálást fogsz érezni/hallani, mintha a maratont akarná száz méteren lefutni. Ha ezt érzed rajta, akkor abban is biztos lehetsz, hogy érted meg is csinálná :)

30/f

2017. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kétszer írtam, hogy kezed. Neked eleg eggyel bocs :D
2017. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmmel amikor először csókolóztunk akkor én is felmelegedtem meg remegtem az izgalomtól :D, de egyébként nem tudom mitől lehet.

(Plusz válasz: Igen ;)


F/18

2017. ápr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ő is remeg a társaságomban még így a meleg mellé :D

Mentek a zöldek a hasznos válaszoknak, köszönöm, hogy írtatok!

2017. ápr. 2. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!