Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ne kezdj ki vele, ha van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne kezdj ki vele, ha van pasija! -javasolják a "jóakarók". De mégis olyan lány küldi felém a jeleket, akkor ne foglalkozzak vele? De ha nekem is tetszik? Mégis mit tegyek?

Figyelt kérdés
Téged is ugyanúgy dobhat, nem szép dolog stb. ilyenekkel érvelnek nekem
2017. ápr. 4. 20:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

tudsz gyakorlati példát is ezekre a manipulációkra?!

érdekelne engem, izgalmasabb lenne a fórum is

2017. ápr. 4. 20:59
 12/18 A legrosszabb ***** válasza:

#11:


Ezt olvasd el: [link]


Amíg nem találkozol egy ilyen alakkal, amíg nem dolgozol közvetlenül mellette, vagy éppen amíg nem a padtársad, amíg nem ismered ki a jellemét, a magánéletét, a mocskos húzásait, addig sosem fogod megtudni/átélni, micsoda férgek ezek, akik bárhol, bármikor, bárkit az ujjaik köré csavarnak.

2017. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10


Mindenhez két személy kell, mondták már? Én úgy elküldeném melegebb éghajlatra azt a pasit, hogy csak füstölne, aki képtelen felfogni, hogy hagyjon békén, mert van párom.

Próbálkozni lehet, a kutyák is azt szokták. És...? Kötelező, hogy elérje is a próbálkozásának a célját? Szerintem nem. Ő addig fog próbálkozni, míg talál egy gyenge láncszemet, aki "behódol" az ő próbálkozásának.

Sz..r ügy, de nyilván van olyan h..lye aki képtelen a sarkára állni és kiállni magáért és kapcsolatáért.

2017. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy egy nyavajás életed van.

Ne érdekeljen mások véleménye, hogy szerintük mi a jó és mi nem, a TE életed nem az övé vagy az enyém vagy bárki másé, a Te életed, sza**rjál mindenre és ha összejön a csaj akkro ne hagyd ki.

2017. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mocskos egy vilagban elunk... kar , hogy erre vki minden nap emlekeztet.


Baromi szanalmas amikor az ember csak azt az 5 perc oromot nezi es a kovetezmenyeket pedig nem. Valoban lehet, hogy ha visszautasitod , holnap mar mas b*ssza meg, de talan pont kicsit ezert kene az ilyeneket helyretenni, hogy magukba szalljanak. Amugy is a pasik szaja azert sir, mert sok a k**va, hat kerem szepen nem kell hozza asszisztalni.

Veled epp ugy, megtenne ha komolyra fordulna a dolog, ezt a szazalekos elmeletedet inkabb hanyagold. Minden kapcsolatban elo not ismersz? Mert ha igen, max. beszelj a kozvetlen kornyezetedrol, de ne az osszesrol.

2017. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

13. "Én úgy elküldeném melegebb éghajlatra"


nem kell elküldened, mert a nő küld olyan jeleket, úgy néz rám, hogy "gyere ide beszélgess"

tehát a nő akarja


ezen mit küldesz el?! idióta nőszemély

2017. ápr. 4. 21:46
 17/18 anonim ***** válasza:

Csak az életben van tisztelet, erkölcs, etika. Elvben.


Tehát, ha egy nő foglalt, de ő "hívogat", akkor nem megyek oda, mert számomra etikátlan. Persze nem tudjuk, hogy mi van a háttérben, milyen a kapcsolata a párjával, férjével.


Amit írsz, az igazából kicsit a felelősség lekoppintása másra. De hát ő hívogat, most mit tegyek. Ja, értem. Szóval ő dönti el mi legyen kettőtökkel? Neked nincs beleszólásod ebbe a nagy hívogatásba?


Ha lenne gyereke mit tennél? Beletrollkodnál egy család életébe ő hívogat, nem tehetek róla címen? Van ám itt egy harmadik fél, nem csak a te ösztönöd, a viszkető nunis csaj, hanem a férfi, akihez tartozik a nő. Tudom ma már nem divat foglalkozni más emberekkel, nekem legyen jó és a többi mindegy, de azért 1-2 emberben lehetne még annyi gerinc, hogy nem kezd ki foglalt nővel, férfival, tényleg azért a pár perc örömért.


Szóval, nem, nem fogunk abban asszisztálni, hogy legyél valaki szeretője, vagy add a lovat a nő alá, hogy csalja meg a párját. Lehet megteszi mással, de az már nem a te dolgod.

2017. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Mondták már neked, hogy ne p..fázz bele két ember beszélgetésébe? A válaszom NEM neked szólt, hanem a 10. válaszolónak! Ennyire sötét vagy, hogy nem látod, hogy kinek írtam a választ?

2017. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!