Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A páromnak felhoztam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak felhoztam, hogy szilveszterkor menjünk el kettesben valahova romantikazni, erre (többi lent)?

Figyelt kérdés
Erre nem nagy örömmel, kicsit furcsán azt mondta, hogy hol van az még, én meg kivágtam magam ebből. Tudjátok, hogy 3 hónappal előtt már csak a maradékból lehet válogatni, én pedig mindig vágyakoztam egy ilyen romantikázós kikapcsolódós szilveszterre. Neki is biztos jól esne a kikapcsolódás. Néha-néha eljutunk étterembe, de én egy kis közös pihenésre gondoltam, sok kirándulós tervünk volt, de gyakran el kellett halasztani valamiért. Az elfoglaltság és a munka miatti összeegyeztethetetlenség miatt nehéz bármit is szervezni, ez meg legalább ünnepekkor van. Nekem fontos hogy ne laposodjon el a kapcsolatunk és azért "reagálom túl", és mert nem tudunk szinte semmit összehozni a munka miatt.
2017. ápr. 10. 17:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Te magad is leírtad, hogy "túlreagálod". Akkor?

És ja nemnormális dolog ennyire előre tervezni egy ilyet, ha 6 hetes világörüli útra indulnátok szilveszterkor akkor talán, de egy pár napos kiruccanáshoz tényleg korai az április közepe. Ok, hogy előtte észnél kell lenni mert novemberben már monden tele lesz, de akkor is.. a kettő közt van átmenet.

2017. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!