Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, szerintetek baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szerintetek baj, ha egy alakuló kapcsolat elején sokat írok a Kedvesemnek? 41/férfi vagyok.

Figyelt kérdés
Mindenről tudunk beszélni, de főleg csak email-ben. Szinte olvasunk egymás gondolataiban.Napi szinten váltunk levelet, akár többet is.Sokszor oldalakat.Nem tudunk kifogyni a szóból.Titeket zavarna ez egy férfiban?Most grafomán jó fej vagyok. (A kedves is!)Én legyek inkább zord kuka?

2017. máj. 25. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a nők nemcsipik a komunikálni képtelen embereket,saját tapasztalat
2017. máj. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tůnik, hogy titeket nem zavar, akkor nincs gond. Ha egyoldalú lenne az érdeklődésed a az megint más, meg gondolom azért találkoztok is nem csak levelezésben merül ki a kapcsolat.
2017. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, akit zavarna, de ti láthatóan jól érzitek így magatokat, így más nők véleménye irreleváns. Beszélgessetek sokat és sok sikert!
2017. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem annyiban zavarna hogy egy alakuló kapcsolat az nem e-mailen keresztül történik:D Én elvárom hogy hamar talizzunk, mert nem pazarlok időt meg energiát feleslegesen és csak személyesen tudom hogy bejön a másik vagy nem. Szóval az zavarna ha sokáig csak levelezni szeretne. Tali után persze mehet neten a kapcsolattartás, de jobb szeretem a párbeszéden alapuló kommunikációt, ahol ugye egyből reagálunk egymásra nem pedig ír egy kisregényt aztán én is írok egy kisregényt, ez nem jön be. Meg ott van a "telefon" is (viber,skype ingyenes), szeretem hallani a másik hangját, sokkal jobban mint olvasni. De a legfontosabb nekem hogy minél többször találkozzunk, amíg nincsenek rendszeres talik addig a részemről nem tud komoly lenni a dolog. 28/N
2017. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ami nektek megfelel. Mivel nálatok mindkét fél grafomán, szerintem nincs ezzel gond. Mi az elején, mikor kezdtünk összemelegedni, meg utána is, amikor már együtt voltunk, de még nem éltünk együtt, rengeteget cseteltünk egymással. Most, hogy belegondolok, hiányzik kicsit ez. Szinte " égtek a vonalak", izzott a kezem alatt a billentyűzet, pezsgett köztünk a kommunikáció. Néha az az érzésem, hogy jobban megnyíltunk egymásnak írásban, mint most, hogy együtt élünk.
2017. máj. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj, sőt örülj neki, hogy mindketten hasonlóak vagytok. Vannak akiknek az írásbeli kommunikáció több örömet okoz mint a szóbeli. Különben is: " A szó elszáll, de az írás megmarad! "
2017. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen kapcsolatom.Messzebb lakott így nem tudtunk mindennaposan találkozni,és elejétől kezdve nagyon sokat írtunk egymásnak.Asszem ugyanannyi idős volt mint te.Nekem plusz pont volt ez,mert nekem fontos a helyesírás,kifejezőkészség,és nagyon jól tudott fogalmazni.Nem nyálas csöpögős levelek voltak ezek,hanem érintettünk minden témát.3év után vége lett,de se előtte,se utána nem volt olyan akivel ilyen jól el tudtam volna beszélgetni.Néha még beszélünk telefonon,és csak úgy repül vele 1-2 óra.Szerintem ez pozitív,sok férfi meg se tud mukkanni,vagy egy értelmes mondatot leírni.
2017. máj. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!