Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanacsoltok, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok, mit tegyek? Nagyon elvagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Baratsag extrakkal es ahogy lenni szokott beleszerettem. Az egyuttlet elott minden nap irt nekem messengeren aztan lefekudtunk egymassal par alkalommal es most mar az van,hogy en irok.Neha nem is valaszol. Azt mondja akar meg talikat de ugy erzem valami megvaltozott. Ta;an sejti,hogy szeretem vagy azzal,hogy mindig rairok kicsit sok lettem. Egesz nap irni akartam neki es mar el is kezdtem tobbszor de nem kuldtem el. Kicsit probalok nem akaszkodos hiszteria lenni de csak az jar a fejembe,hogy eppen mit csinalhat? Jo taktika lehet ha par napig nem zargatom?
2017. jún. 3. 20:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szard le!
2017. jún. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

ez a hülye átvert, csak baszni akart.

ez nem barátság.

a helyedben írnék neki egy mailt, és alaposan beolvasnék neki, h. mennyire érdekember.

aztán megkérném, h. soha többet ne keressen, és letiltanám mindenhonnan.

az önbecsülésedet másképp nem tudod már megőrizni, csak ha te mondod ki, h. ennyi, és ne tovább, és te szakítasz vele.


egy görény, ilyenért ne szomorkodj.


dühös az lehetsz!

2017. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem kell beleszeretni! Őszintén hány olyan tulajdonságot tudsz felhozni a szexen kívül, ami szimpatikus benne? Ezt vedd számba, és tedd mellé az unszimpi, idegesítő tulajdonságokat is. Szerintem utóbbiból több lesz.

Ahol több a rossz, mint a jó, onnan meg tiplizni kell. Lefogadom, hogy a viszony előtt sokkal kiegyensúlyozottabb voltál. Ezt meg benézted, hát van ilyen, de nem kell ebben huzamosabb ideig bentmaradnod, majd lesz olyan, aki meg is becsül, nem csak a lyukadra hajt.

2017. jún. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A lepontozások után, én büszke vagyok a srácra. Jól csinálta! :D
2017. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Az lenne a jó "taktika", ha egyáltalán nem zargatnád. Egyelőre ugyanis úgy tűnik, hogy neki nem a barátság volt a fontos, hanem hogy húzhasson egy rovást a cerkára.


Szóval te is húzz egy vonást, oszt jónapot. Ebben a ficakban ez a pár szex volt, semmi több.

2017. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"A lepontozások után, én büszke vagyok a srácra. Jól csinálta! :D"



legszebb orom a karorom....

2017. jún. 4. 18:04
 17/19 anonim ***** válasza:
#16: Ha ignorálod és/vagy lepontozod a számodra kényelmetlen, de tényeket állító válaszokat és csak az álomvilágodba illő válaszoknak örülsz, akkor valóban az egyik öröm. Főleg, hogy rabolod annak az idejét, aki valóban tudna és akarna segíteni. Máskor nyugodtan odaírhatod a kérdéshez, hogy csak azok a válaszok érdekelnek, ami a számodra pozitív, mesébe illő, de soha meg nem történő megoldást nyújtják.
2017. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem ignoralok,nem pontozok.... a szamomra negativ velemenyeket is fontolora veszem
2017. jún. 4. 18:35
 19/19 anonim ***** válasza:
Látható a százalékokon és a válaszaidon...
2017. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!