Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat miatt elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat miatt elkezdtem alkoholt inni, és nem tudom letenni a poharat. Voltatok már így? F (30)

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 07:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Figyelj itt nem azzal van a baj hogy iszol... hanem hogy miért vagy kiért?

Mert ha azért innál mert ez az életed értelme... ám legyen, de most egy olyan nő miatt aki elhagyott tök felesleges mert neki ezzel kárt nem okozol, empátiát nem szerzel és csak magadnak ártasz.


Ergó szarul vagy és még szarabbul leszel anyagilag és egészségileg.

Nem lenne jobb ha pl úgy ,,ártanál" neki amitől irigy lehet? Esetleg jobb életed lenne stb?

2017. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj, hogy az előttem szólóknak igaza van. Neked nem arra lenne szükséged, hogy pátyolgassák a lelked és hogy megértően bólogassanak, hanem arra, hogy valaki felrázzon és seggbe rúgjon. Egyrészt senki nem ér annyit, hogy a saját egészséged és életed tönkretedd, másrészt el fog múlni.

Az alkoholista ember nem szép látvány. Az meg a másik fele, hogy a munkahelyeden sem tolerálják és a későbbiekben a normális nők is elkerülnek majd.

Hol vannak a barátaid és a családod?

2017. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sokan csalódunk, nagyon sokan,. Az elején minden szuper boldogság van öröm van sok szenvedélyes szex, szeretet mindkét fél részéről aztán.... a másik összejön mással vagy egyik napról a másikra nem kellesz neki, kihasználva érzed magad, átverve, úgy érzed szarik rád stb stb...


Igen eleinte nagyon nehéz. Én is többször csalódtam már és volt egy nagyon durva is, többet cigiztem, fogytam is, nem is volt kedvem semmihez, de dolgozni muszáj volt, a pénz az kellett, és talpra kellett állni és folytatni az életet.

Szégyen ide szégyen oda elmentem házhoz egy luxusk**úrvához és utána egy kicsivel jobb lett. Aztán 1 évvel később találtam mást.


Emberek vagyunk, fel kell állni és tovább élni az életet, és találni valamit vagy valakit akiért érdemes élni.


Ezt a nehéz megtalálni, ha találsz valamit vagy valakit akiért vagy amiért érdemes élned akkor ez el fog múlni.

2017. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Aranyapám! Senki sem születik tökéletesnek. Mindahányan, akiknek tartós és boldog párkapcsolatunk van, kudarcok, csalódások sorozta után értünk olyan férfiúvá, akit egy valamirevaló nő örök társnak kíván. Csak az igazán nagy megpróbáltatások olvasztják ki az emberből a salakot, csak ott válik értékes

nemesfémmé.

Tudom, ez nem vigasztal, de a te dolgod most az, hogy tanulj az esetből. Vizsgáld meg, mit csináltál rosszul, hogy a következőkben már ne kövesd el ugyanezt a hibát.

2017. júl. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!