Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyanok akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akiknek török férfi a baratjuk/férjuk?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi,hogy milyenek a párkapcsolatban?

2017. okt. 16. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatban remekek. A tenyerükön hordoznak, megadnak mindent amit csak kiejtesz a szádon. A probléma ott szokott kezdődni, mikor már a felesége vagy. És nagyon türelmesek. Képesek évekig is megjátszani magukat, mielőtt kimutatják a foguk fehérjét.
2017. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedjünk, Csősz Boglárka hátha idetéved és megosztja velünk a tapasztalatait :D
2017. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hàlistennek nincs török baràtom és remêlhetöleg nem is lessz.Nekem màr az is elég amit róluk hallottam .
2017. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért a kérdésben! Első válaszoló tapasztalatból írod?
2017. okt. 16. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen tapasztalatom, de a keresztanyámnak igen- az elsőnek valóban helytálló a leírása, az elején tündibündi pasi, mindenkit az ujja köré csavart, aztán az esküvő után nagyjából másfél évvel már válásra is került a sor, mert mintha kicserélték volna, egy kiállhatatlan, birtokló, féltékeny, mindeközben hűtlen, nőverő alak lett belőle. Az esküvő előtt három évig jártak.

Nem tudok általánosítani, nyilván, egy példából nem is lehet, de a keresztanyám tapasztalata erősen egybecseng a mindenféle mendemondákkal és sztereotípiákkal. Én óva intenék mindenkit ilyen drasztikus kulturális különbségeket magában hordozó kapcsolattól.

2017. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Egy ilyen általánosítás kb. annyit ér, mint hogy milyenek a svéd férfiak vagy a bolgár nők.
2017. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Torokorszagban a nok haziallatnak szamitanak, a tobbit magad is kitalalhatod.
2017. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha szeretnel irj privatban nyugodtan, bar, nem a Csosz Bogi vagyok, de magam is Torokorszagban eltem egy ideig, es a parom torok. Ide nem nagyon szeretnek kiirni semmit, mert itt az agyi szint kb. ott van, hogy "öö muszlimok ott öhh csadorba' jar mindenki meg öö en eztet lattam a hiradoba' ne mondgyad, hogy ottan nem a valosagot latom!". Tehat total felesleges barmit is megosztani, mert ugyse hiszik el :D. De privatban irj nyugodtan, mindenre valaszolok :).
2017. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A magyar, német, angol, svéd... stb. férfiak sem egyformák, a törökök sem.
2017. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17:26 irtam :)
2017. okt. 16. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!