Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 év után van értelme elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 év után van értelme elmondani, vagy már jobb hallgatni róla?

Figyelt kérdés

A barátomat nagyon szeretem, 3 éve vagyunk együtt. Engem 12 éves koromban szexuálisan molesztáltak. Senkinek sem tudok róla beszélni. Eleinte neki azért nem mondtam semmit, mert friss volt a kapcsolat nekem meg ez egy nagyon nehéz téma. Utána meg már szégyelltem, hogy nem mondtam el neki hamarabb, mintha nem szeretném hozzá kellően, vagy nem bíznék benne. Pedig nem erről van szó, csak tényleg nehéz.


Megkérte a kezemet és kezdeti boldogság után, az jutott eszembe, hogy ő még erről nem is tud, közben meg már feleségül akar venni.

Elmondjam neki? De mégis hogyan? Vagy már késő hozzá? 3 éve vagyunk együtt! Félek, hogy megalázónak érezné, hogy eddig semmit sem tudott róla. Viszont ha még később derül ki valahogyan akkor csak rosszabb lesz, nem?



2017. dec. 15. 23:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok kérdező.

Egyszer olvasgattam a gyerekbántalmazásról és látta rajtam, hogy nagyon mélyen érint...nem kérdezett semmit csak megölelt és azt mondta nincs baj, vigyázok rád.

Végül is sejti, hogy történt velem valami gyerekkoromban de nem tudja de nem feszegeti.Gondolom úgy van vele, hogy majd ha úgy érzem el fogom neki mondani.

Egyelőre képtelen vagyok rá.

2017. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én már nem mondanám.
2020. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!