Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a párom, de jött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de jött egy másik nő. Kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal. Ő 24N én 28F.Két hete még minden csodálatos volt. Aztán megismertem egy nőt és teljesen felborult minden. Találkoztam vele párszor de semmi nem történt. Ő még nagyon fiatal (20) folyamatos bulik, semmi terv, de megbolondított.. Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben?
2017. dec. 16. 23:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Természetesen mardos a bűntudat. Kegyetlen rossz érzés minden egyes perc.
2017. dec. 16. 23:10
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak fellángolás. Bro', mérlegelj: ott van egy 24 éves felnőtt nő, akivel 4 éve együtt vagy, feltételezem együtt is élsz (ha nem, az sem számít). Jött egy 20 éves, minden hétvégén, vagy minimum 2 hetente bulizós, ivós, laza kiscsaj és képes lennél egy kósza qrásért felborítani a stabil kapcsolatodat? Azért vagy ember, férfi, mert kellene, hogy legyen önkontrollod.
2017. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy jött, úgy megy majd.

Ha meg nincs eszed, akkor jó nagy rászabás lesz a vége.

2017. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Mire jó egy 20 éves csitri?...
2017. dec. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Jött egy másik nő? És hol van? Csak egy húszéves kislányt említettél, másik nőt egy szóval sem.

Ne cserélt le egy nőt, a társadat egy bulizós kisgyerekre.

2017. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha gondolod írj rám.
2017. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Csak meg kellene ismerni másokat is....
2017. dec. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rossz kérdés! Helyesen: Ki nem volt hasonlo helyzetben (néhány éves párkapcsolat alatt)?
2017. dec. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Ahj istenem... A férjem így szeretett belém.

Elöször ezt gondolta rólam, aztán rájött, hogy komoly vagyok (igaz, akkor már 40 órában dolgoztam nappali tagozat mellett), megbízható. De megvolt bennem a tűz, ami az exében nem.

Picit ismerd meg a lányt. Ha alapvetően komoly, ambíciózus, de laza, bolondos, akkor főnyeremény :) De előbb akkor szakíts, ne csalj!


Ja, mi romlott el köztetek? Valami nem kerek, rés van a pajzson...

2017. dec. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez a vicc az egészben, hogy nem romlott el semmi. Nem mondom hogy 1-2 dolgon nem lehetne változtatni, de ez az összes kapcsolatban így van szerintem. Egyszerűen csak az történt meg, ami a mostani barátnőmmel is a legelején. Valami új, másabb.. Remélem hogy ez csak egy fellángolás..
2017. dec. 17. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!