Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a párom, de jött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom, de jött egy másik nő. Kinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok együtt a párommal. Ő 24N én 28F.Két hete még minden csodálatos volt. Aztán megismertem egy nőt és teljesen felborult minden. Találkoztam vele párszor de semmi nem történt. Ő még nagyon fiatal (20) folyamatos bulik, semmi terv, de megbolondított.. Volt már esetleg valaki hasonló helyzetben?
2017. dec. 16. 23:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
A 2.kkal leírtak alapán nem hosszú távon tervezel, szóval hanyagold.
2017. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A hűség lényege, hogy ilyen esetben tudsz nemet mondani. Úgy nem kunszt 40 évig hűségesnek lenni, hogy sosincs kísértés.

Azt te is tudod, hogy nem sok értelme van, hogy mindig eldobod a biztosat az új punciért. Pont azért indultál be, mert valami új, valami más: 99%-ban ez a megcsalás oka, nem az, hogy valami nem jó a kapcsolatban.

Döntsd el, hogy milyen férfi akarsz lenni: aki hűséges, és egy nő mellett le tud élni akár egy életet. (Gondolom, lassan gyereket is terveztek: akkor igazán fontos, hogy hűséges vagy-e az anyjához.)

Vagy olyan, aki nem hagy ki egy puncit se, amibe bele tudja lógatni. És 60 évesen még hajkurássza a nőket, de egy ember nincs, akinek komolyan fontos, hogy él-e még egyáltalán.

A hűség mindig döntés kérdése.

Két dolgot kell tudod: 1. Nem fogod megbánni, hogy nem csaltad meg a párod. 2. Legközelebb már sokkal könnyebb nemet mondani a kísértésre.

2017. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen, csak a lány 16 volt, én 28 :))) Nyomult mint az állat, de lelépítettem. Nem kell a bonyodalom egy kis hormonbomba miatt.
2017. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát, ha időről időre ez történik veled, az más... Akkor ez nem szerelem, csak fellángolás. Ne találkozz a lánnyal többet, a párodra koncentrálj, vele éleszd fel a kapcsolatod. Gondolom ő is le tudna lépni négy év után egy jobb pasival, mint te, csak nem teszi.
2017. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ciki, de gondolg végig, hogy ez a fellángolás megér-e annyit, hogy szakíts a kedveseddel, és utána 2-3 éven bleül esetleg egyedül maradj, ha a csaj "kiélte magát" veled.


A helyedben nagyon komolyan végiggondolnám, mit akarok, mit érzek (a kanosságon kívül), és kivel-mit tervezek.


És nem, én nem voltam hasonló helyzetben sem - ahogyan a párom sem a hosszú kapcsolatai alatt.

2017. dec. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen helyzetben, és Nobel-díjat ér a trükköm: nem találkoztam a férfivel. Amikor három hét után újra láttam már esküszöm nem is értettem mi tetszett benne. Ezek a fellángolások elmúlnak, HA nem táplálod őket. Basszus, nem vagyunk fából, hogy néha ne lenne ránk hatással egy másik ember, de mindig van választásunk.
2017. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mérlegej.A kísértés mindíg ott lessz ez nem vitàs .Ha szereted a pàrodat akkor ne csald meg ha ugy érzed nem vele akarod leélni az életed skkor szakits vele ne hitegesd.
2017. dec. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha nem őt képzeled el a feleségednek akkor ne hitegesd szegênyt.Legyél őszinte vele .Ha csak egy fellângolás akkor hamar elfog mulni az érzés és semmi több ha folyton ő jàr a fejedben és sok mindenrölő jut eszedbe ő jàr a fejedbem őt eltudod kêpzelni akàr a pàrodkênt mégha 20 éves is akkor szakits a jelenlegi pàroddal és ismerked ezzel a csajjal.
2017. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!