Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kivel volt hasonló? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt hasonló? Hogy éltétek meg? Van hogy mély nyomott hagyott később is?

Figyelt kérdés
Általában mindig rosszba szerettem bele, egy darabig totál jól működtek a dolgok, aztán hetek múlva jön hogy ő mégse akar komolyat... jelekből vagy mondta, persze elengedni nem akar,mert azért az jó lenne ha mégis lefekudnenk vagy szex lenne... Már annyira romokban van az önértékelésem h külsőre okés vagyok nekik, de csak szexre. Pedig tanulok, szorgalmas vagyok,sztem lehet velem beszélgetni, nem vagyok feltekeny tipus sem, mégis csak egy lyuknak látnak? Velem van a baj, vagy csak rosszakat fogok ki?:( Az önbecsülésem h hozzam helyre,nagyon fájt hogy akiket szerettem, ők semmibe néztek és csak kihasználni akartak:(
2017. dec. 28. 00:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3%

Főleg, ha beleválasztasz, kedves! Ha tippelnem kellene, a normális, kedves, udvarias, nem gátlástalanul nyomulós pasikat levegőnek nézed, helyette a nőcsábász, magabiztos pasikra buksz.


Cáfolj meg, ha nem így van! Persze lehet, te ezt nem is érzed, mert ahogy írtam neked csak a magabiztos, nőcsábász pasik léteznek.

2017. dec. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

#1-es: ne itt add ki a frusztrációdat. Nyilván az emberek a magabiztos, pozitív embereket szeretik, nem a szerencsétlenségeket, sajnálom, ha ezt most kell megtudnod.


Kérdező, ne add fel, próbáld meg jobban megválogatni, kivel jössz össze.

2017. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
4%

Lehet, kicsit támadó volt, de ez az igazság.


Te is ugyanazt írod utolsó sorodban, ha visszaolvasod!

2017. dec. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
12%
Tükrözi az is a nők gondolkodásmódját, hogy kedves, udvarias, nem gátlástalan pasit egyből egy lúzerrel azonosítják.
2017. dec. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat am:) de annyit hozzátennék, hogy az egyik srácrol nem tudtam elképzelni h ilyen nagy csajozos, az elején komoly férfinak tűnt,komoly kapcsolatai voltak, normális munkaja és a csaladja is(szuleire,tesoja gondolok akiknek bemutatott), nem nyomult az elején,nem is volt erőszakos ugymond h erőltetni akart volna bármit is, vagy besertodott ha nemet mondtam,persze idővel már csak jöttek a jelek,hogy nem vlm rendes csak ebben az a szar h addigra én már beleszerettem:(

jol nezett ki a srác (ez persze relativ,nem volt kigyurva vagy ilyesmi,de nekem helyes volt) szoval igen szar vagyok h nem egy csunyabb pasival kezdtem ismerkedni. De olyan rossz ezt tapasztalni,hogy aki neked tökéletes, szerelmes vagy és húzza az agyad hetekig,honapokig targynak tekintene:(

2017. dec. 28. 03:24
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

# 4


Nem azonosítjuk a lúzerral a rendes férfit (én legalábbis biztos nem). Viszont azok, akik az ilyen kérdéseknél egyből triggerelődnek, hogy biztos semmibe veszi a rendes férfiakat dhdfgfdhss grrrrrrrr, azok általában egyszerre frusztrált kis szemetek és égbekiáltó lúzerek. Lehet van kivétel, de én nem találkoztam vele.


Én is összeakadtam mindenféle taplóval, volt agresszív bunkó, idegesítő, tapadós pióca és szexre hajtó kamus gyökér is a repertoárban. Mind normálisnak tűnt az elején.

Nem bukom a bunkó, szemét férfiakra, egyből kivágtam őket a francba, amikor kibújt a szög a zsákból, némelyiket még meg is aláztam.

Jelenleg egy rendes, tisztességes férival vagyok együtt évek óta.


El lehetne felejteni a sztereotípiákat, egyáltalán nem biztos, hogy az van a háttérben, amit írsz.

2017. dec. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6%

Azért látszik te is ráfröcsögtél a témára. Le is írtad, hogy miért. Már volt dolgod, alkalmad tapasztalni.


Nem nedvesednek a még kevésbé tapasztalt lányok a normális, átlag (nem feltétlen kinézetre) pasikra. Utána meg jön a csalódás. Majd tanulnak belőle mint te.

2017. dec. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

Én sem nedvesedek átlag pasikra. A párom egy igen magas mércét üt meg külsőre és belsőre is.

Nem azt tanultam az előző kapcsolataimból, vagy próbálkozásaimból, hogy adjak esélyt átlagos pasiknak, hanem azt, hogy még magasabbra tegyem a mércét (belső tekintetében), valamint tanultam jó adag emberismeretet is.

2017. dec. 28. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sokszor játszották ezt velem, nekem is eléggé tönkretette a női önbecsülésem.:( Nem tudom, ki az az elvetemült, akinek az hízelgő, ha valaki azzal küldi el, hogy nem akar tőle semmit, majd egy körre még elhívja. Ennél aligha van megalázóbb dolog szerintem az ismerkedés alatt.:(

Hamar túltettem magam rajta és inkább haragba fordult nálam ez a szomorúság, a sokadik ilyen eset után már nagyon pontosan éreztem az első találkozásnál, hogy a másik mennyire veszi komolyan ezt és nagyon pontos "műszerem" volt arra, hogy tudjam, mikor kell gondolkodás nélkül azonnal valakit ellapátolni a búsba és vissza sem nézni.😀 Nem veled van a baj, hanem azzal, akik úgy mennek egy randira, hogy nem tudják, mit akarnak. Vagy úgy mennek el onnan, hogy nem tudják, mit akarnak. Ne vicceljünk már, hogy nem lehet ezt kereken, karikán az elején megmondani, hogy ő most mást keres... Ez egyszerű beetetés vagy egyszerű töketlenség (hiába tűnik tökösnek, nem tudja, mit akar és csak szerencsétlenkedik) és ez ebben a rendkívül undorító. Viszont ez nem téged minősít.:)) Lehet itt azzal jönni, hogy biztos belsőre nem vagyunk elég érdekesek, de ne vicceljünk már... Nem vagyok egy hű, de izgalmas csodabogár, de biztosan állíthatom, hogy több értelem, érzelem és karizma szorult belém annál, minthogy ennyire méltassanak. És biztos vagyok benne, hogy veled sincs ez másképp.😊 Egyszerűen bárkivel megismerkedtem, nem randi szempontjából, érdekesnek és értelmesnek talált, sokan fordulnak hozzám tanácsért, tartanak jó társaságnak... Ez nem az én hibám. Nekem annyi a hibám, hogy ki merem mondani a "komoly kapcsolat" és a "házasság" szót és nemigen adom ez alá. Itt az a hiba inkább, hogy egyeseket nem tanították meg kezelni az érzelmeiket rendesen, szerintem. Meg magukhoz való eszük sincs, sem elköteleződni, sem felelősséget vállalni, sem kitalálni, hogy mi az, ami tényleg fontos lenne. Csak elhiszik, hogy nekik minden kell és mindenki, akihez közel kerülhetnek. Ne higgyétek, hogy a fiúk nem tudnak ám elszállni attól, hogy válogathatnak, csak ez nem úgy manifesztálódik, mint nálunk, hogy mindenkire tojunk, akivel egy kicsit is baj van (tisztelet a kivételnek), hanem hogy mindenkivel szexelünk, akire egy kicsi esély is van és szebb az ördög lányánál.😊


Nincs semmi baj azzal, ha valaki komolytalan dolgokra vágyik, de lehet ezt mások hitegetése, megbántása és megalázása nélkül is.:) Sőt, úgy sokkal gyorsabb is lenne, fiúk, ha olyan a lány. Ha meg nem, csak azt éritek el, hogy valakiből hülyét csináltok, ahogy a mellékelt ábra mutatja, vagy mint esetemben, hogy mielőtt bármit mondhatnátok, a sarokba szorít és úgy elküld melegebb éghajlatra (jobb esetben pofon nélkül), hogy a lábatok nem éri a földet. Szerintem érdemesebb lenne elkerülni az ilyen kellemetlen helyzeteket és nem szégyent hozni a férfi nemre ezzel a gusztustalan viselkedéssel.😊

2017. dec. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

@8


Nem mindenkinek juthat ám ilyen álomférfi.

2017. dec. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!