Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kivel volt hasonló? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel volt hasonló? Hogy éltétek meg? Van hogy mély nyomott hagyott később is?

Figyelt kérdés
Általában mindig rosszba szerettem bele, egy darabig totál jól működtek a dolgok, aztán hetek múlva jön hogy ő mégse akar komolyat... jelekből vagy mondta, persze elengedni nem akar,mert azért az jó lenne ha mégis lefekudnenk vagy szex lenne... Már annyira romokban van az önértékelésem h külsőre okés vagyok nekik, de csak szexre. Pedig tanulok, szorgalmas vagyok,sztem lehet velem beszélgetni, nem vagyok feltekeny tipus sem, mégis csak egy lyuknak látnak? Velem van a baj, vagy csak rosszakat fogok ki?:( Az önbecsülésem h hozzam helyre,nagyon fájt hogy akiket szerettem, ők semmibe néztek és csak kihasználni akartak:(
2017. dec. 28. 00:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
61%

Most úgy beszéltek, mintha egy magának való és csúnya srác csak rendes lehetne, és nem akarhatna ő is csak szexet. Van egy ismerősöm, aki értetlen, alacsony (nálam jóval kisebb, pedig én 167 cm vagyok), nincsenek szép vonásai, szóval elkönyvelnéd lúzernek. Na, ő b**ta át egyik ismerősömet úgy, mint sz**t a palánkon, és még a csaj ment neki szerelmet vallani.


Ha ebből indulok ki, nem veled van a baj kérdező, csupán a mai világban már felhígultak a kapcsolatok, és sok férfi ÉS nő is csak szexet akar. Keresgélj tovább, egyszer csak jön valaki, aki komolyat akar!


22/N

2017. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Huha:D köszönöm a válaszokat, végig olvastam mindet és olyan jó mert kicsit erőt adtatok:)). Amúgy nem feküdtem le velük, egy srác volt ezek közül akivel volt intimebb dolog, hulyeseg volt,de hát szerelmes voltam meg hülye. De am amit még hozzátennék, hogy én azt tartom nagyon pofátlanságnak a srácok részéről, hogy tudtak h komolyat szeretnék, nem csak szexet és akin láttam ezt, utána nem foglalkoztam vele, de mégis egy hét, 1-2 hónap, csak beprobalkoznak,valszeg mert tudják h odavoltam értük és akkor hátha most lefüzzöm elv-en hátha. És komolyan ennyit megérne nekik egy szex,hogy kozben másnak fajdalmat okoznak... Ennyi nincs bennük?

Amúgy igen.. a "csúnyább"pasik is tudnak szemetek lenni...

2017. dec. 28. 10:58
 23/24 anonim ***** válasza:
44%

Egyáltalán nem ugyanazt írtam, mint te, első válaszoló, sajnálom, hogy nem sikerült megérteni. Ez meg:

"Tükrözi az is a nők gondolkodásmódját, hogy kedves, udvarias, nem gátlástalan pasit egyből egy lúzerrel azonosítják."

Nem tudom pontosan melyik mondatból szűrted le, mikor pusztán annyit állítottam, hogy a nők nem szeretik az olyan nyomorult, szerencsétlen lúzereket, mint te. Ehhez semmi köze az udvarias, kedves férfiaknak. Wtf...

2017. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
41%
Az egésznek a gyökere a szülői generációnál ered. Nézd meg, mennyi érzelmi mamlasz szülő van manapság, általában ők azok, akik kapásból elválnak, ha egy kis nehézség érkezik a kapcsolatukba, mert nem tudják, hogyan kell kompromisszumokat kötni, intelligensen megoldani egy-egy problémát (itt most nem érzelmi elhidegülésről/megcsalásról beszélek, hanem ennél sokkal apróbb, amúgy őszinte kommunikációval megoldható problémákra pl. szokások, viselkedés stb.), rögtön szélnek eresztik a társukat. A legtöbb szülőnek fogalma sincs, hogyan kell gyereket nevelnie, a gyerek akaratlanul is személyiségjegyévé teszi a szülei viselkedésmintáit, attitűdjét, romboló mintáit. Ezért fontos számomra, hogy olyan nővel ismerkedjek, akinek egyben van a családja, mert nekem így van, ezt láttam, tanultam. Problémák minden családban akadnak, ám amíg az összetartás, tisztelet, szeretet erősebb náluk, abszolút jól működhet a klasszikus családmodell. Szóval ki mit lát otthon, azt viszi tovább. Mamlaszok a fiatalok, de nem tehetnek róla, mert a szüleik kúrták el. Akkor van peched, ha belebotlasz egy ilyenbe fejlett emocionális, mentális készségekkel/képességekkel.
2017. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!