Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak engem zavar, hogy akivek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy akivek ismerkedek mással is beszél (nem találkoztunk még)? Én szeretek egy emberre összpontosítani. : ) Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

#Wjshshshsnjsynynxh
2018. febr. 8. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%
Engem nem zavar. Az ismerkedés arról szól, hogy többet tudunk meg egymásról és nem arról, hogy elköteleződünk egymás iránt.
2018. febr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy "hol tartotok" az ismerkedésben. Ha már valami alakul, akkor igen, nagyon zavarna. Ha még csak egy-két levél váltás, akkor nem.
2018. febr. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

online amikor ismerkedtem, akkor folyamatosan, párhuzamosan több pasival is.

de ha személyes találkozóra került a sor és éreztem,hogy ez lehet komoly is, akkor a többi pasival megszakítottam a kapcsolatot.

a páromat amikor személyesen megismertem, onnantól fogva nem beszéltem neten többet a pasikkal, nem ismerkedtem tovább.

de amíg nem ismerjük egymást személyesen,addig szerintem nem gáz, ha ismerkedsz, nem tudhatod ki normális és kivel illesz össze.

na meg sok pasi húzza az időt, nem akar személyesen találkozni,csak hónapok múlva..addig akkor ne bezsélgessek senkivel, mert ő fatökű?

2018. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!