Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt mikor vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt mikor vonzónak tartottatok egy kövér férfit és ha igen mi vonzott titeket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen, volt. Kettő is. Ápolt volt, intelligens és humoros. És olyan értelemben kifinomult, hogy az agresszió nyomai sem látszottak soha rajta. A két férfi elég hasonló volt egyébként, mind kinézetre, mint beállítottságra. Értelmiségiek voltak, jó kedvvel, jó szívvel. És több lánynak is tetszettek, a pasik akkor harminc felett voltak, a lányok pedig huszonévesek. Szóval lehet ilyen..
2018. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Elsősorban a személyisége vonzott. Okos, életrevaló, mindig vidám, nőkkel rendkívül udvarias és figyelmes. Az a klasszikus úriember, nyálas erőlködés nélkül.

Külsőre se rossz egyébként. Férfias az arca. Nagyon magas is, és sokat edz. Olyan fizikai ereje van, mint egy medvének. :) Széles váll, nagy mellkas, vastag karok. Nem csak sörpocak meg piszkafa lábak.

Simán átvitte a szekrényt egyedül a másik szobába. :O

Nagyon bírtam, hogy milyen könnyen emelget engem is.

2018. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, az exem olyan volt.


Egyrészt az arca helyes volt, másrészt megfogott a humorérzéke, kalandvágya, intelligenciája. Aztán mégis a személyisége tette be a kaput a kapcsolatnak, mert felszínre jöttek olyan dolgok, hogy csak fogtam a fejem. Például már 2 hónap után elhanyagolt, és teljesen normálisnak tartotta, hogy amíg haverozik, addig én friss kajával készülök neki az ő lakásukban. Na, ha 2 hónap után már nincs intimitás, romantika, egymásra vágyás, akkor mi lesz később? Értitek.


Szóval ne aggódj, kövérként is lehetsz vonzó, ha előnyösen öltözködsz, ápolt vagy, és az arcod előnyös. Mellé kell a belső is... Mondjuk először úgyis csak a jó tulajdonságok kerülnek felszínre, később bukik ki a negatív.


22/N

2018. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Férjhez is mentem hozzá. Romantikus volt, figyelmes, intelligens, kreatív, stb. Mellesleg pocakos is, de ez nem érdekelt, kicsit sem. Jókat ettünk együtt :)
2018. márc. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mackós pasikat szeretem, de van egy vékony határ a szétfolyós kövér és a pocakos nagydarab között. Ízlés kérdése kinél mi. Az egyiknél a személyisége, udvariassága, ápolt keze és a kedves arca fogott meg. Másnál meg a hangja, a magabiztossága és a férfias viselkedése.
2018. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mackós típushoz már vonzódtam, egyértelműen a személyisége fogott meg. Humoros volt és volt önbizalma flörtölni. Sok témáról lehetett vele beszélgetni.
2018. márc. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kover mint 90 kilo 170 centi vagy kover mint 180 centi 90 kilo. Mind2 esetben Lehet tulsuj de meztelenre vedkozve nem ugyan azt a lanytvanyt nyujta . Amelyik no azt mondja szereti ha van mire fekudni nem konkretan a balna zsirra gondol , csak egy kis husra .
2018. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem vagyok túlzottan kövér, de utóbbi idők alatt meghíztam. Már két új farmert is kellett vennem emiatt. Előtte sokat edzettem, kordába tartottam magam, de sokat csalódtam a nőkbe és régóta egyedűl vagyok és most semmi motivációm nincs mozogni. Az az érzés, hogy nem tudok senkit se szeretni és szeretve lenni nem jön rám motiváció a mozgásra. Előtte pedig élveztem csinálni.

Azért is kérdezem, mert neten ismerkedem és ott még a régebbi képeim vannak fent ahol vékonyabb voltam és nem tudom mennyire zavaró tényező lehet az, hogy kb. plusz 15-20 kilot szedtem fel azóta. :( Amúgy, ha lenne egy olyan nőm aki megértené ezt és elfogadna biztos megjönne a kedvem mozogni. Gondolom nem kell részleteznem miért.

2018. márc. 1. 16:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Minden esetben a humoruk és az eszük fogott meg. Olyan elképesztő dumájuk volt, hogy emiatt nem érdekelt mekkorák.
2018. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, a saját egészséged motiváljon a mozgásra, ne pedig valaki más léte. Az pedig, ha társkeresőn nem olyan képek vannak fent rólad, ahogy most kinézel kb., eléggé megtévesztés, sok nő ezért nem fog szóba állni veled, ha kiderül. Jobb, ha vállalod a jelenlegi kinézetedet, különben biztos, hogy csalódás fog érni. vannak, akik szeretik a mackós alkatot, vannak, akik nem, de egyikünk sem szereti, ha félrevezetik.
2018. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!