Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt mikor vonzónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt mikor vonzónak tartottatok egy kövér férfit és ha igen mi vonzott titeket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 10:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#10 Nem szeretném, ha külsőre ítélne meg. Szeretném, ha megértené a mostani helyzetemet és utána motiváltabb lennék.
2018. márc. 2. 13:50
 12/14 anonim ***** válasza:
A külsőd hozzád tartozik, nyilván nem csak ez alapján kell valakit megítélni. Csak azt mondom, hogy ha más külsejű képeket lát rólad, és nem tud róla a lány a találkozás előtt, hogy most nem úgy nézel ki, akkor alapvetően úgy indítasz nála, hogy csalódást okozol. Ráadásul azt a benyomást kelted, hogy jobbnak próbálod mutatni magad, mint a valóság. (Azt, hogy "jobbnak", olyan értelemben mondom, hogy a közízlés szerinti férfiideálhoz közelebb állónak.) Ami azt mondja rólad belsőleg, hogy hamis vagy, nem lehet megbízni benned. Ha a lány tudja, hogy most hogy nézel ki, nem lesznek benne hamis előzetes elképzelések, elvárások a találkozáskor. Szép dolog ez a "ne a külső alapján ítéljen meg", de akkor hamis külső alapján se, nem igaz?
2018. márc. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Volt. Régen gitártanfolyamon tetszett meg egy kövér, vörös hajú, szeplős, szemüveges srác, már nem is tudom, miért... talán mert olyan eredeti figura volt, őt aztán tényleg nem lehetett összetéveszteni senkivel.

Alapvetően inkább az átlagos alkatú férfiak tetszenek, de a testesebb srácok közt is lehet kifejezetten jó pasikat látni.

2018. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Volt. Megszokás, mert az exem kövér volt (kapcsolat alatt hízott el.)

Úgy magamtól talán 1x, barátnőmmel discoban voltunk, és volt egy kövérebb srác, aki k*rwa jól táncolt, és megfogott. Odamentem hozzá, flörtöltünk, meg volt csók is, utána írkált facebookon, akart volna többet, de én nem. (Nem a kövérsége miatt, egyszerűen nekem az annyiról szólt.)


Azóta azért változott az én ízlésem is, már nem tudnék vonzódni kövér pasihoz.

2018. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!