Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S! Mi segitett titeket...

S. O. S! Mi segitett titeket abban, hogy delutan ne egyetek pluszba? Ti hogy tartottatok be a fogyokuratokat? Mit tehetnek az ellen, hogy ne ehezzek meg olyan hamar?

Figyelt kérdés

Delelott minden nagyjabol rendben van, de delutanra nem tudom mi lesz velem, hogy tul sokat eszek. Pedig nem szoktam keveset enni. (szerintem tul sokat eszek) Egy atlagos napi "fogyokuras" etrendem(a mai):

-reggeli(6:45): egy nagyobb fel szelet kenyer pastetommal megkenve es raja pedig retek. Melleje teat ittam cukor nelkul.

-tizorai I(9:50 utan): egy kozepes sandwich szinten pastetommal es retekkel

-tizorai II(13:00 korul): egy kozepes alma

- ebed(15:00): ugy 4 dl salataleves es babfozelek

Na delutan elszurtam. Megittam 4 dl kakaot.:(( Tudom, hogy nem kellett volna... Ugy erzem, hogy tul sokat eszek. Masok lanyok az osztalyombol alig esznek valamit. Nem reggeliznek es csak a suliban esznek egy sandwichet vagy egy almat. Majdnem mindig 7 orank van a suliban es ma is kellett menjunk, mert potoltuk majus 2-at.(romanhusvet)


Nem tudtok valami tippeket, hogy betartsam a fogyokuram? Eleg nagy a sulyom. 155 cm-hez ugy 62 kg. Nem hiszem, hogy meg sokat fogok noni, mert a szuleim se magasak, se a mamaim. Igy egyeltalan nem erzem jol magam. En is szep karcsu szeretnek lenni mint az osztalytarsnoim tobbsege. Amugy elkezdtem szaladni. Naponta ugy 25 percet.

Vacsorara legtobbszor egy fel szelet kenyeret szoktam enni valamivel megkenve, mert nem engedhetjuk meg magunknak, hogy minden nap hust es turot egyunk.


Tudom, hogy hu..en hangzott a kerdesem es lehet egy olyan tininek gondoltok aki csontsovanyra akarja fogyasztani magat, de nincs igy. Csak nem szeretnem ha ennyi felesleg legyen rajtam.


15\L



2013. ápr. 20. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Az akaraterő és a cél rengeteget segít.
2013. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csinálj magadnak teát és igyál meg belőle fél litert egyszerre, majd menj ki a napra és napozz, olvass, gépezz, csak ne legyél a konyhában!:D
2013. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Salátaleves???? Miért kell a jó salátát főzéssel tönkretenni? Babfőzelék fogyókúrában? Kakaó???? Te nem sokat eszel, hanem rosszakat eszel.
2013. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:
A kenyér helyett jobb lenne párolt zöldség. Délután valószínűleg azért leszel farkaséhes, mert délben nem eszel rendesen. Tehát egy körül többet kéne enned, talán úgy, hogy kicseréled a 13 órai kaját a 10 óraival.
2013. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A nap első felében egyél bőségesen szokj hozzá a délelőtti evéshez. Reggelizz bőségesen az amit írtál nemhogy nem sok semmi ebédelj normálisan és utána délután már kevesebbet este pedig ne egyél szénhidrátot a kenyeret felejtsd el estére. Gyümölcs zöldség fehérje ez a vacsora. Nem éhezni kell csak jól enni és sportolni. A sporthoz pedig erő kell az meg nincs ha nem eszel normálisan. Tudtad hogy az izom égeti a zsírt? Vagyis minnél jobb fizikális erőben vagy minél több erősebb az izmod annál több zsírt is tudsz elégetni. Azért fogynak nehezen az éheztetők egy idő után mert rengeteg izmot is veszítenek leépülnek és csodálkoznak hogy nem megy a torna husz perc után kidőlnek. Jó hogy energia nélkül miből? Ha keveset eszel és csak egy két étkezésre koncentrálod a napi kajálás nagyját ellentétes hatást érsz el. A szervezet megszokja az éhezést védekezni kezd és amikor legközelebb nagyobbat eszel elkezd raktározni. MIért? Azért hogy felkészüljön a következő éhezésre mert megjegyzi. A szervezetet nem lehet átverni. Ezért van halálra ítélve minden éheztetős diéta. Egyél szépen rendesen naponta többször 4-5 elosztva a java részét szénhidrát nagy részét délelőtt délután kocogj egyet fél órát legalább mert 15 perc után indul be zsírégetés vacsorázz!!!!! mert nem egészséges egyáltalán nem enni este csak a kenyeret mellőzd zöldség gyümi fehérje.
2013. ápr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam farkasehes lenni se delre, se estere. Csak meg szoktam ehezni. Az van, hogy nem vagyok ehes, de a szemem s az agyam meg kivanja az etelt, pedig jol vagyok lakva. Amugy d.e valtozo, hogy mikor szoktam enni az almat, s mikor a sandwichwt. Amugy koszi a valaszokat!
2013. ápr. 26. 14:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha reggelire keszitek 2 tojasbol rantottat vagy tukortojast es zoldseggel meg kevesebb kenyerrel eszem? Kb. mennyi kene legyen a kcal bevitelem?
2013. ápr. 28. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Pont hogy reggel és a nap első felében ehetsz bőségesen szénhidrátot. Ha rendsesen eszel ilyenkor később délután kevésbé is leszel éhes. Az energiát nappal felhasználod ha este eszel szénhidrátot azért hízol mert már nem használod fel mivel pihensz alszol. EZért raktározol. Egyél rendesen reggel és délben is, bőven szénhidrátot is. Persze minnél jobb szénhidrátot eszel annál jobb, a szendvics is rendben van reggel de ehetsz natur gabonapelyhet is pl. De megehetsz egy péksütelményt is nyugodtan. Ha sportolsz valamiből kell az energia amit reggel eszel úgyis felhasználod egyél bősegesen ahogy jól esik.
2013. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Bőségesen SOHA nem ehetsz szénhidrátot, reggel sem, ha fogyózol.
2013. ápr. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!