Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem merem kimutatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem kimutatni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Ismerkedésnél mindig azt várom, hogy a pasi adjon egyértelmű jeleket, ő mondja ki, hogy érez irántam valamit, én akkor se tudnám bevallani, hogy valakibe szerelmes vagyok, ha egész nap csak rá gondolok...inkább játszom kicsit a távolságtartót is, hogy teszteljem, hogy viszonzottak-e az érzéseim. Addig nem merem kimutatni, amíg nem tudom biztosra. Pedig leszívesebben csak elmondanám neki, hogy imádom :/ Más is van így ezzel?

21L



2018. márc. 23. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Ha tetszik a pasi akkor csak simàn mosolyogj rá flörtölj vele és ne görcsölj rà .Csak lazàn tudom nem könnyű de ha tavolsagtartó vagy akkor azt szűrik le hogy nem is érdekled őt és ezzel csak elbàrtortalanitod .
2018. márc. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Am persze én sem mennék oda hozzà hogy figyu mar beléd szerettem stb mert ezzel elijeszteném de viszont jelzéseket meg neked is kell adnod .
2018. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Ezt láttad a környezetedben, ezért te is ezt csinálod. Egy csomó nő szeret játszmázni és teljesen felesleges köröket lefutni.
2018. márc. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Azért nem akarod ki mutatni, mert félsz,hogy visszautasítana.

A másik dolog, hogy ha komolyak a szándékaid vele, akkor ne rohand le azzal, hogy hát figyelj, imádlak, hanem add a tudtára anélkül, hogy elmondanád neki.

Persze csak higgadt körülmények között. :)

2018. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen nőt nem tudnék komolyan venni.

Ha kezdeményezek, ismerkedek, de semmi jelét nem látom a kölcsönösségnek, akkor elvesztem az érdeklődésemet.

2018. márc. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Én is szinte mindig azt játszom,hogy közömbösnek mutatom magam, ha az illetővel vagyok egy társaságban,vagy egyedül.Hiába tetszik kívül-belül nagyon,ha én nem tartom magamat elég jónak hozzá.Velem mindig ez van:(
2018. márc. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kitartó és türelmes vagyok.

Keresem a társaságát, adok jeleket, próbálkozok többször is. De ha nem érzem, hogy viszonzásra lelne és a kölcsönösséget, akkor elbátortalanodok, elbizonytalanodok, úgy érzem, hogy nem érdeklem őt.


#5 mégis miért 0%?? Normális ha mindenféle kölcsönösség és viszonzás nélkül csak egy valaki tesz vakamit bele egyoldalúan?? Egy kapcsolathoz 2 ember kell.


#6 miért vagy önbizalomhiányos? Illetve azt megértem, hogyha önbizalomhiány miatt nem mersz kezdeményezni, de ha nálad kezdenényezbek, akkor miért nem hiszed el hogy elég jó vagy hozzá? Ez pint egy pozitív megerősítés.

2018. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7%

Utálom a játszmázást. Látszik ebből az egészből, hogy milyen a dolgokhoz való hozzáállásod. Passzív, tesze-tosza és nem őszinte. Nem lépnék kapcsolatba ilyen "nővel"... izé, lánykával.


Miért is lenne egyszerűbb az életed azáltal, hogy őszinte vagy, neeeem? :) Neeeem, nőből vagy, muszáj játszmázni és taktikázni... jellemző.


Szerencsére nem minden nő ilyen, vannak őszinte, egyenes emberek is.

2018. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért azt elfelejted, hogy miért alakult ki a játszmázási hajlam sokakban. Mert mikor tiniként őszintén kimutattuk az érzéseinket, rendszeresen pofára estünk, kihasználtak. Nyilván ez az egész egy önvédelmi reakció, hidd el, hogy én is szívesebben lennék őszinte teljesen, de félek az lenni, amíg nem vagyok biztos abban, hogy a fiú viszonozza az érzéseimet...csak akkor van baj, ha ő is pont ennyire fél és játszmázik :D Na mindegy, én próbálok ezen változtatni, de nem könnyű.
2018. márc. 24. 10:57
 10/14 anonim ***** válasza:
A felnőtt világban is épp úgy koppanhatsz. Ahogy koppanhat a másik is, ha Ő nyit. Ez minden kapcsolat-kezdeményben benne van. Bárki pofára eshet. De minden egyes játszma, csel csak távolabb visz a megoldástól, vagy éppen pont a megoldásban akadályoz meg. A gyerekek még őszinték, egy darabig... aztán többé nem. És felnőttként tudatos döntéseinkkel tudjuk felülbírálni ezt. Ez mutatja meg igazán, hogy nem ösztönlények vagyunk, hanem józanul gondolkodunk. Ez épp olyan, mint hogy valaki ésszel, valaki ösztönből választ párt. Utóbbiak mindig a problémásak...
2018. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!