Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy nem tetszem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nem tetszem a páromnak, csak mert meghíztam?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarja a súlyfeleslegem, már szinte úgy érzem,hogy szégyell engem. De mégis azt mondja,hogy szeret,és sosem hagyna el,csak örülne,ha lefogynék olyanra,mint a megismerkedésünkkor voltam. Szerintem ha szeretne,akkor nem kellene minden nap ezzel jönnie,és már a szexet sem kívánja velem. De akkor miért nem hagy el?
2018. ápr. 13. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem mindegy, mennyit híztál. Ha felszedtél a 40 kg-hoz 3at, és nem tetszel,az nem normális. Ha 50kg-ról 100-ra híztál, akkor érthető. Gondolom az igazság valahol a kettő között van. Hidd el, a nagy súlyfelesleg egészségtelen. Azért cseszeget naponta, mert nem akarja, hogy beteg legyél. Mennyire vagy hajlandó fogyni? Egyáltalán, Te jól érzed így magad? Mi az akadálya a fogyásnak? A barátod próbál neked segíteni a fogyásban?
2018. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
87%

Igen normális, hogy ilyen.


"csak mert meghíztam" ez nem egy egyszerű csak.....ez bőven elég ahhoz.

2018. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

Abszolut normalis ugyanezt eltem at a ferjem mellett, o egy 80 kilos, kigyurt pasibol lett egy 115 kilos leggomb es igen szegyelltem egy kicsit es a szex megszunt koztunk egyszeruen taszitott. Nem hagytam el mert szeretem, de megmondtam h ez igy nem mehet tovabb es 3 honap alatt lefogyott 82 kilora es minden a regi:-))


A baratnodnek sem jonnek be a dagadt pasik-ergo muszaj valtoztatnod magadon.

2018. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Kezdjetek közösen diétázni és sokat mozogni, lássa hogy teszel a kapcsolatért.
2018. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen normális.


Szeret téged, ezért nem hagy el. De a szeretet és a szexuális vonzalom 2 dolog.


Ha te is szereted magadat(!) és a párodat, akkor tegyél a kilók ellen.

2018. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%

Azért nem hagy el te félnótás, mert az érzelmi köteléket nem lehet egyik napról a másikra elvágni. Szeret, tiszta szívéből, de a szeretet nem egyenlő a vonzalommal. Inkább örülj neki, hogy szól, mert csomó ember csak sunnyog vagy csak célozgat, aztán a másik meg csak mereszti a bociszemet, hogy elhagyták, megcsalták.


Amúgy meg mi a francért nem lehet lefogyni? Nem volna neked is jobb egy számmal kisebb ruhákból válogatni? Nem volna jobb büszkének lenni magadra, fiatalodni pár évet?


A ha szeretne kezdetű mondatok undorító zsarolások. Te szeretnéd, ha minden nap ott lifegne a fika a két centis orrszőrén? Ha nem mosna fogat? Gondolkodj már kérlek...

2018. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!