Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti elmondanátok a feleségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a feleségnek?

Figyelt kérdés
10 hónapja megismertem neten egy férfit.Ausztriában lakik.Nemrég végre meglátogattam.Szuper volt.Ma megtudtam hogy házas.Egy magyar nővel.Ő nigériai.Nemtudom megmondjam e a nőnek.Vagy ne alázkodjak meg ennyire?Haggyam a fenébe őket?Már esküvőről is beszéltünk.:(

2018. máj. 16. 22:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Elküldtem a feleségnek,csatolva a beszélgetéseket hogy milyen a férje.Nagyon normális volt.Megköszönte.Azt mondta válik.Vele senki nem szórakozik.Letilt mindent,vissza küldi Afrikába.Mindent ő fizetett,még a ruháit is.Tudtam ha ezt megteszem elveszítem.De máshogy nem volt erőm.Meg hónapokig szórakozott volna velem.Most ő van felháborodva.Miért nem keresett egy bárban valakit egy éjszakára?Miért kellett neki valakit ennyi ideig fűzni?Ezt elbaszta.A felesége ne nagyon volt kétségbe esve.Nem éltek együtt sem,csak pénzelte támogatta.Azt mondta nem bír vele élni mert olyan semmire kellő.Így nem egy szuper házasság ment tönkre miattam,csak ez nyugtat.
2018. máj. 18. 06:35
 12/14 A kérdező kommentje:
Ma láttam a Facebookon újra együtt vannak.Jó nagy marha a nő.Nekem akkora arccal mondta hogy le szarja.Csóri 1-2 év múlva ugyanígy fog járni.Ha megtudja egyáltalán.Milyen ostobák egyes nők.🙄
2018. máj. 28. 14:41
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez mar legyen az o dolga,teged mit erdekel?

Nyilvan megbeszeltek a kezdeti duh utan.Ugy dontottek adnak meg egy eselyt maguknak.

2018. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Érdekel hiszen 10 hónapom ment el a szemétláda hazugságai miatt.Egyébként én biztos nem bocsájtanék meg egy ilyen féregnek.Szerencsés tipus vagyok mert én nagyon meg tudom utálni az ilyen embert.Ismerek 1-2 nőt akik ezek ellenére is rajongásig szeretik tóvább az emberkét.Én ezt nemis értem.Hogy lehet az ilyet szeretni,hogy bízik meg utána benne?Na mindegy.Remélem akivel most ismerkedtem meg nem lesz csalódás.
2018. máj. 28. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!