Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15 év korkülönbség a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év korkülönbség a nő javára. Mi jó (vagy épp rossz) származhat ebből?

Figyelt kérdés

33 leszek nem sokára (N), nemrég váltam el. Nagyon megviselt a válás, hogy a férjem lecserélt egy fiatalabb nőre... Nem is akartam/mertem eddig ismerkedni. Azt hiszem alaposan megrendült a bizalmam a férfiakban.


Most van egy 18 éves srác, aki elég nyilvánvalóan érdeklődik irántam. Közös hobbink van, ennek kapcsán találkozunk minden héten már több mint fél éve... Elég jól megismertük egymást, sokat beszélgettünk. Értelmes, helyes fiú. De hát 15 évvel fiatalabb nálam...


Persze, jól esik nekem hogy udvarol, hogy bármelyik 15-20 éves lányt megkaphatná, de mindig velem keresi a kapcsolatot. És az az igazság, most először fordul meg a fejemben hogy egy új férfivel kezdeni merjek a válás után. És azt hiszem pont azért, mert ő olyan ártatlan, mert hiszem/bízom benne, hogy nem verne át/csalna meg/venne hülyére.


Mit gondoltok? Lenne ennek bármi értelme? Árthatnék vele neki, okozhatna neki ez a későbbiekben bármiféle gondot (érzelmi, kötődés szintjén, nem tudom).


Mert ha ez veszélyes játék, akkor inkább finoman elküldöm, hogy bele se lovallja magát. Nem akarok neki rosszat.



2018. máj. 26. 13:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sok boldogságot nektek! :)
2018. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
sok boldogságot! :) reményt adsz, nekem 10 évvel fiatalabb tetszik :)
2018. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg 6 :D
2018. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok. :) Köszönöm!
2018. aug. 28. 20:45
 15/18 A kérdező kommentje:

Közel egy évig voltunk együtt, végül ő szakított. Nagyon szerettem. Még sosem fájt ennyire semmi...

Megértem, hogy még most akar élni, bulik, ingerek, haverok. Én már nem vagyok erre alkalmas. Nagyon szerettük egymást, de neki elég volt ebből a túlságosan komoly, nagy felelősséggel járó kapcsolatból.

Leírom, mert így teljes a történet. :(

2019. okt. 27. 13:14
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom :( jobbulást, biztosan találsz majd mást, akivel szeretitek egymást.
2019. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha sikerül is a dolog, max az anyagi támogatással fogod tudni őt megfogni.

Autó, lakás eltartás. Ne légy kiszolgálva sem de neki anyai komplexusa van és fél az élettöl is és ezért akar veled lenni. Te kell elíndtisd a nagyéletbe miközben együtt vagytok.

Tegyed fel neki hogy "mindened meglesz ha velem maradsz és hűséges leszel hanem, akkor édes a bosszú".

Máskülönben ő nagyon át fog b@szni

2021. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#7 Két és fél éves a kérdés, azóta egy év kapcsolat után szakítottak.
2021. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!