Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nagyon tetszett valaki (esetleg szerelmes is voltál belé), és bár tudtad, hogy te is tetszel neki, mégis eltitkoltad az érzésedet? Miért?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 00:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Először azért, mert alig ismertük egymást, és rávilágítottak, hogy nincs túl az exén, csak a szexet keresi a nőkben. Napokat bőgtem, mert tényleg azt hittem, hogy tetszem neki. (Jelzem, ekkor még szűz voltam) Összejöttem egy sráccal, és láss csodát! Egy egyetemre jártak, közös albérletben laktak. Így heti érintkezésbe kerültem a sráccal. Nagyon rossz volt, haragudtam rá. Évekkel később, egyszer elmondta, hogy nagyon tetszettem neki végig. Nagyon csúnyán leráztam, mert volt párom. Azt mondtam, hogy nem érzek iránta semmit, pedig...nagyon is. De erkölcstelen lett volna. Azóta is csak rá gondolok...hiba volt hagynom elmenni. Jelzem, a sztori kezdete óta majdnem 10 év telt el.
2018. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Tudtam, hogy elköltözöm, így semmi értelme nem lett volna.
2018. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És a másiknak mit mondtatok? Semmit? Vagy nyíltan a szemébe mondtátok, hogy nem vonzódtok hozzá, miközben belül odavoltatok érte és megszakadt a szívetek?
2018. júl. 17. 14:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondoltam, én csak szamár lennék a ló helyett. Mivel ismertem a lovat, volt viszonyítási alapom. 20 év telt el. Akkor azt hittem, belehalok. Most fura módon úgy érzem, lenne önbizalmam esélyt adni neki, mert én mostanra teljesedtem ki nőként, soha életemben nem dongott ennyi férfi körülöttem, mint most. Ha a mostani külsőmmel visszamehetnék 20 évet az időben, azt hiszem, jobban elhinném, hogy belém tudna szeretni.
2018. júl. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam neki semmit. Úgy tettem, mintha nem érdekelne és kegyetlenül rideg, olykor durva voltam vele. Ő aztán elsírta egy közös ismerősnek, hogy iszonyúan tetszik neki egy lány, aki annyira rideg vele, hogy tudja, hogy esélytelen.

Hát ez volt, mindketten magunkat féltettük, sikeresen el is vesztettük egymást. (Utolsó voltam.)

2018. júl. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én az önuralkodós típus vagyok. A fiú bepróbálkozott én pedig mérlegeltem. Nem vagyok jó véleménnyel az olyan férfiakról akik ágyból ki ágyból be típusok. Így bármilyen jófej is velem féket tettem a nyelvemre, a mimikámra. Eltereltem a gobdolataim. Senkinek lövése sem volt, hogy mit érzek belül.

Mivel a fiú a közös haveri társág része volt így sűrűn találkoztunk. Nem tartom értelmes viselkedésnek ha én bunkózok vele, mert "megtiltottam" magamnak. Ha ő is kedves, jófej velem akkor én is az vagyok. De betartom a 3 lépést. Az volt benne a nehéz, hogy ő olykor bepróbálkozott. Félreérthető megjegyzésekkel, kicsi udvarlással... mikor erre nem voltam vevő, kedvesen, viccesen visszadobáltam a labdáit akkor azt is megpendítette, hogy mellettem talán le is horgonyozna... ennél pontnál éreztem azt, hogy lekaparnám szívesen az arcom.

Annyit elmondtam neki hogy jó pasinak tartom, tetszik, de nekem ennyi kevés.

Ennyit tudott csak.


Nem gondolom azt hogy én leszek A nő aki majd jó útra tériti. És engem zavar amikor egy férfi több puncit látott mint kilincset. Sajnos aki kénytelen az elköteleződésre ott a partnerszám csak sebtapasz a sérült lelkének.

2018. júl. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos és őszinte válaszokat.
2018. júl. 18. 17:26
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólások közt volt olyan, ami logikusan jó döntésnek tűnt, de valójában csak arról szólt, hogy jobban féltettük saját magunkat annál, hogy esélyt adjunk a boldogságnak. Szerintem adni kell egy esélyt és csak akkor mondani le valakiről, ha bebizonyosodott, hogy jól sejtettük. Amíg esélyt se adunk rá, addig csak a saját gyávaságunkról szól az egész és életünk végéig bennünk marad, mi lett volna ha...Én már nem futok el gyáván, viszont tőlem már futottak el és ez azért volt fájdalmas, mert tudtam, hogy helyettem választott valakit, akit feleannyira se szeret, de aki mellett nem érzi magát olyan sebezhetőnek.
2018. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tényleg jó volt olvasni ezeket a történeteket.


Nálam az volt, hogy párom van, de egy haverja a kezdetektől fogva erős hatással volt rám. Hogy még szebb legyen, a srácnak is van párja, de mint mondtam, a legelső alaklomtól furcsán éreztem magam és elég erős vonzalmat, de azt valami nagyon durván. Például meghallottam a hangját és totál stresszben volt a gyomrom/mellkasom és hasonlók. El sem hittem magam, miket produkálok belül .


Természetesen sosem beszéltem erről senkinek, nyilván neki sem, hiszen párom haverja, párja is van. Ilyenkor nem lehet miről beszélni. Kerülöm őt egy ideje, mert szerintem viszont észrevette rajtam, és 2-x úgy éreztem, -főleg az utóbbi időben-, hogy ő sem közömbös irántam.


Viszont ez a helyzet erkölcstelen, ahogy írta is valaki, és eleve meddő helyzet, nem akarok barátságokat sem szétszedni (közös haveri társaság). Másrészt amúgy sem tudom, hosszú távon mennyire működne, elég sokat kell még fejlődnie neki is.


Minden esetre lelkileg engem ez belül nagyon megviselt. Ha nyíltan beszélnénk erről, hogy teszem azt kölcsönös ez köztünk? NEM hiszem, hogy segítene, mert nagyon rossz lenen a tudat, hogy ennyire erősen a hatása alatt vagyok és kölcsönös (ami nálam igen ritka!), holott a körülmények kizárják, hogy bármi is legyen... Másrészt ez könnyen ehet egy katalizátor egymás felé.


Ennek csak akkor van értelme, ha van esély összejönni. Máskülönben semmi értelme.

2018. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen. Nős volt a pasi, és én is párkapcsolatban voltam, plusz elég nagy korkülönbség volt köztünk. Hosszútávon semmiképp nem működött volna, maximum némi kis örömet szerezhettünk volna egymásnak, mivel megvolt a vonzalom, de nem érte volna meg.
2020. máj. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!