Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem és összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem és összejöttem egy volt kolléganőmmel, aki 35 éves és szűz. Kicsit zavar a dolog. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kicsit elbizonytalanodtam, mert keresem, hol lehet a probléma, ennek oka van, hogy valaki szűz ennyi idősen. Csendes, de azért ezt nem gondoltam volna...De lehet, csak nekem furcsa egy évtizedes házasság és két gyerek után, nem tudom ennek most hol kezdjek neki.

Ti mit javasoltok?



2018. szept. 9. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt javaslom gondold vegig h miert szuz.

Lehet h csak tapasztalatlan es valahol begubozott, viszont az is elofordulhat h csak annak adja oda akivel egy egesz eletet tervez leelni. Ergo ha csak lyuk kell, ne tedd tonkre a 35 eve terveit azzal h csak szorakozol majd dobod.

2018. szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 acelsziv ***** válasza:
0%
Bakker. Az a szűzhűrtya már be van ott csontosodva. Lehet, hogy robbantással kell bejutnod... :P
2018. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
2018. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!