Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy valahol létezik olyan ember, akivel olyan, mintha egymásnak lettetek volna "teremtve"?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 11:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Volt ilyen nő az életemben még 10 évvel ezelőtt, 25 éves koromban, ő 1 évvel volt fiatalabb tőlem. Jól kijöttünk, egy rugóra járt az agyunk és már szerelmesek is voltunk, de még nem volt semmi közöttünk, csak több mint barátság szex nélkül. Ő akkoriban még se veled se nélküled kapcsolatban volt az exével, nem kezeltem helyén az ügyet és elengedtem, utána még együtt volt egy darabig vele aztán szétmentek. Azóta egy boldog, férjezett nő és anya. Sajnálom nagyon hogy elengedtem, ő volt a másik felem.
2018. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Leírom én is a storymat. :)


Még jó régen, kb. 4-5 éve találkoztam egy lánnyal interneten. Nagyon jól kijöttünk, rengeteget beszéltünk, reggeltől-estig hónapokon keresztül és mindig volt miről beszélni, nem lett unalmas, vontatott, monoton az egész. Egyszer történt olyan, hogy szó szerint ugyan azt álmodtuk.


Aztán végül találkoztunk személyesen, jól éreztük magunkat mindketten, állandóan arról beszélt, hogy mennyire várja, hogy újra találkozzunk, aztán valahogy félresiklott az egész miattam. Elváltak az útjaink. 1-2 évvel később próbáltam újra keresni, de nem volt már kíváncsi rám.

2018. okt. 9. 12:33
 13/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Ez egy statikus felfogás az életről, ami alapvetően téves. Te, a párod, az életetek körülményei folyamatos változásban vannak, és hosszú távon nem fog fennmaradni a kapcsolat, ha nem kezelitek a változásokat. Azt hinni, hogy van valaki, akivel automatikusan megy minden magától egy életen keresztül gond nélkül, igen nagy naivitás.
2018. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

12 Elszalasztottad, illetve ahogy képletesebben jobban mutatja: kiejtetted a kezedből a gyöngyödet.

Sokakkal előfordul, és később kapcsolnak, amikor már késő.


Mit csináltál, hogy teljesen elzárkózik már tőled? Az igazat írd, hátha tudunk segíteni neked.

2018. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
#14-es, nem tudom. Barátságnak indult az egész, de én többet szerettem volna. Szerintem félreértettem őt vagy nem adtam elég időt a dolognak és hamar lerohantam.
2018. okt. 9. 13:12
 16/29 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kérdés pontosan? Hogy létezik-e A Zigazi? Mert akkor a válaszom nem. De olyan emberek bizonyára vannak (többen), akik nagyon kompatibilisek velem, a személyiségemmel, hasonlóan gondolkodnak, mint én. Persze - ahogy már előttem is leírták - a kapcsolaton így is, úgy is dolgozni kell majd.
2018. okt. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem,én abban hiszek,hogy a sorsunkat,így a kapcsolatainkat is mi alakítjuk.
2018. okt. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%
Körülbelül 30 éves koromig hittem ebben, de most már nem hiszek ebben.
2018. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Sajnos mindenkivel csiszolódni kell és mindenkihez alkalmazkodni kell. Kihez jobban, kihez kevésbé, de aki "olyan, mint ha a részed lenne", az nem a társad, hanem a jobb kezed.

32/f

2018. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!