Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek abban, hogy valahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogy valahol létezik olyan ember, akivel olyan, mintha egymásnak lettetek volna "teremtve"?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 11:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Démon te vagy az?:D
2018. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"aki "olyan, mint ha a részed lenne", az nem a társad, hanem a jobb kezed."

Halálkomolyan kérdezem: ezzel mit akartál mondani?

2018. okt. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, igen. És meg is találtam. De 10 év utan AZ IGAZI is elszurkul kicsit. Egy kapcsolaton nagggyon sokat kell dolgozni. És nem az elso pár évről beszélek. Mi az elso 4 évben en soha nem is vitáztunk. Az elso 10 evben nem volt komoly veszekedésunk. Viszont az elso 10es meghozta a nehezebb részét a dolognak. Ilyenkor nagyon kell kapaszkodni, nagyon kell aranyközéputat keresni, mert AZ IGAZI is elhagy, ha nem kompromisszumkész az ember.... Nincs olyan ember a világon, aki mellett rózsaszín az élet míg meg nem halunk!
2018. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nem, én abban hiszek, hogy biztosan nincs ilyen.
2018. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24 Akkor rosszul hiszed:D
2018. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztaltam, hogy ez csakugyan így van...és pont neki nem kellek.

Ezért vagyok egyedül.

2018. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igen, hiszek benne. Volt már ilyen ismeretségem: igaz, nem volt tartós, de nagyon érződött az azonos hangsúly és jó volt.
2018. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én nem találtam meg. De azért még mindig reménykedek ,hogy valahol a világban ott van, csak még nem sikerült találkoznunk.
2018. okt. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!