Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van e ilyen érzés esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e ilyen érzés esetleg másokkal is megesett e hasonló az érzelmek terén?

Figyelt kérdés
A történet magva hogy tettszett egy nagyon empatikus nő ,jellemnek tartottam .ez a tipikus plátói szerelem esete volt .majd egyik pillanatról a másikra kűlsős okok miatt egy hatalmasat bukott előttem emberi mértanbankicsit nárcisztikus személyiség vagyok sajnos.tehát már nem kedvelem.és magamon nevetek hogy tettszett valaha is.ez érzelmi sekélyesség lenne a részemről.minap láttam a villamoson ,de semmi megsem moccant bennem.kiégtem?
2018. okt. 21. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Találj már valami értelmesebbet, ki, mert már rossz nézni a vergődésedet..
2018. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1+ Ráadásul pasiként írsz, miközben nő vagy..


Ez már annyira lent van, hogy szavak nincsenek rá..


Ha unatkozol, kapj elő egy könyvet, próbálj mit kezdeni magaddal, mert eléggé le vagy épülve.

2018. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem vicc totál ez az agyfröccsöm mostanába hogy kevésbé vagyok érzelmes ja mert sztem ez a busz már velem elment.te meg honnan tudod hogy mivan 2 a hátamra egy ember nem mászott még fel hogy egyűtt tekeregjűnk a női szihológia utvesztőin.
2018. okt. 21. 10:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon egyre több a hülye 😂

Ha te nárcisztikus vagy akkor mit érdekel egy másik ember empátiája?

2018. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen velem is
2018. okt. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4#

Nem egyre több.Egy csaj van itt hetek óta.Ilyen fogyatékos fajta.

Folyton ilyen pszihológusos-szerelmi kérdéseket irkál ki.

2018. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom kire gondolsz.De a kérdezőben nem ismertem fel.Neki megvan a helyesìrása.És nem biztos hogy fogyatékos,szerintem csak összezavarodott.
2018. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csaj vagyok hapsikák ne jöjjetek ezzel a tulcsorduló erkölcsi maszlaggal .kiboritott a bige hogy ilyen pelenkás legyetek már férfiak ne humanista beállítottságú anyám aszony katonái .aki nem ember az nem ember puszta árnyék.
2018. okt. 21. 15:11
 9/9 anonim ***** válasza:

"aki nem ember az nem ember puszta árnyék"

Mondja ezt valaki,aki nárcisztikusnak vallja magát 😂

2018. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!