Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás, ha a feleség öngyilkoss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás, ha a feleség öngyilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Párommal fél éve vagyunk együtt,2honapja mondja a felesegenek h adjak be a valopert kozos megegyezessel de a felesege nem akar valni.a napokban egy csomo gyogyszert vett be.dobalta a szekeket stb.(ott volt egy ismerosom is,o is megerositette a dolgot)engem nagyon felzaklatott a dolog..nagyon feltem ot.napok ota nem tudok aludni..es erzem rajta is h gondterhelt..nem gondoltam volna h a felesege kepes idaig elmenni..azt mondta h ot evvel még tavolabb lokte igy magatol..de nem tudom...
2018. jan. 22. 08:04
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
23%
Érzelmileg ki van borulva. Majd javul... ha ő is úgy akarja.
2018. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
ugy ertem parom felesege dobalta a szekeket...en en a paromat feltem..
2018. jan. 22. 08:14
 3/45 anonim ***** válasza:
78%

Mit nem tudsz?

Össszejöttél egy lelketlen döggel, aki mellett teljesen lelki roncs lett a felesége. Jól nézd meg, hogy milyen a házasságuk! Nem sokára te leszel ebben a cipőben.

2018. jan. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%

Ja, válni nem csak közös megegyezéssel lehet. Ha annyira akarta volna, már beadta volna a válást a kis drága. Lehet, direkt arra hajt, hogy özvegy legyen. Az olcsóbb.

Remélem, gyerek is van.

2018. jan. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
7%

Mindkettot felteni kell, mert a no minek legyen erzelmi roncs? Az nektek is szar. A parodban nemtudom mennyi lelki serulest okoz ez, hisz a multjat szakitja fel, az meg bizony verzik, ha mutatja neked, ha nem. ;)

Teged meg annyiban kell felteni, hogy bizonytalansagban vagy, nem tudhatod mi lesz ennek a vege, es a nagy remeny elvesztese akar teged is bekattanthat mert feltetelezhetoen a parod hasonlot vonz be, mivel a lathato jelek alapjan csoborbol vodorbe megy. Mivel Igy kezdeni valamit, minden csak nem szep, tiszta es nyugodt....

2018. jan. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
88%

5#

Ó, hát ez az a sztori, ami a válással nem fog véget érni.

Lesz majd leselkedés, zaklatás, összekaristolt autó, bevert ablak, lejárató hadjárat mindkét fél ellen a munkahelyén, hívogatni fogja őket, neten zaklatni, meg egyéb nyalánkságok. Fogadjunk, egy hónapon belül bejelenti, hogy terhes.

Öröm az ilyen exfeleség.

2018. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
88%
Megint egy újabb kis naiv pi@csa aki összejött egy házas és gondolom több gyerekes férfival? Gratulálok...
2018. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
nincs kozos gyerekuk amugy..
2018. jan. 22. 08:45
 9/45 anonim ***** válasza:
67%
Remélem téged is kidob pár év múlva, amikor már azt hiszed stabil lábakon állsz :) Csak hogy megtudd milyen érzés. Aztán meg hallhatod, hogy szegény párod nem tud normálisan válni. Jaj szegény.
2018. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
86%

Közös nincs? De egyébként van? Melyiknek?

Várj, ne áruld el! Az álompasinak van egy gyereke az előző exétől, a mostani feleségének egy szintén az előzőtől, és ők egymás miatt váltak.

Nyertem? Kapok kekszet?

2018. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!