Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés

Ez nagyon bugyuta kérdés első ránézésre, bocsánat. :D


Most csinálom a második diplomámat. Holnapután leszek 24 éves. A szakon van egy lány aki tetszik. Jóban vagyunk, egyszer mellé ültem valamelyik órán és azóta állandó "padtársak" vagyunk. Ő még csak 19 éves, ahogyan a szaktársaim nagy része is. Elhívtam már egy-két helyre, volt hogy jött velem, de volt hogy nem ért rá. Nem tudom mit csináljak, mert szaktárs, szóval nem biztos, hogy szerencsés lenne konkrétan kezdeményezni. Úgy érzem, hogy én már küldtem neki egy-két jelet, jó volna ha ő is ugyanezt tenné és akkor bátrabb lennék. Mondjuk ha nem lenne szaktárs már régen elmondtam volna neki hogy mi a helyzet. Elég zárkózott típusú lány, én pedig pont az ellentéte. Lehet, hogy már azzal is jelez, hogy ő jelölt be facebookon és magától mellém ül? :D Mert ezeket nem vettem annak, de neki lehet hogy már ezek jelzésnek számítanak. Mostanában elég rosszul érzem magam emiatt a helyzet miatt.


Előre is köszönök minden választ!



2018. nov. 7. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Valami mindig lesz.


Lehet, hogy nem lesz eléggé megsülve, lehet, hogy odaég, lehet, hogy sótlan lesz, lehet, hogy túl csípős....ez igaz a te esetedre is.

2018. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, elhívtad már valahova? Mondjuk enni egy gyorsétterembe? Az elég ártatlan, nem tipikus randiszitu, de egy közös kajálással elindulhat valami barátságféle.
2018. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Persze. "Elhívtam már egy-két helyre, volt hogy jött velem, de volt hogy nem ért rá."


Valamelyik héten mondta, hogy valamelyik kávézó a városban nagyon szép. (Ez nem tudom célzás volt-e a részéről, nem biztos, mert elég semleges hangon mondta és mások is voltak a közelben, nem csak kettesben voltunk ekkor.) Megnéztem a kávézót, hétfőn mondtam neki hogy elmehetünk egyszer és megveregettem a combját (mondjuk ilyet sokmindenkinek szoktam mert elég közvetlen vagyok, barátoknak is), azt mondta rendben, de nevetve, szóval nem tudom leesett-e neki hogy komolyan mondtam.

2018. nov. 7. 13:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért vagyok most ilyen "töketlen" :D mert szaktárs, és ezáltal vannak "következményei" egy esetleges visszautasításnak. Nem lehet azt csinálni, hogy elköszönünk egymástól és kész. (Viszonylag kis létszámú szak és minden óránk együtt van.)
2018. nov. 7. 13:18
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Akkor szépen ülj le, és gondold végig, hogy tetszik-e annyira, hogy bevállald.

Ha összejöttök, és minden jó lesz, akkor mit parázol?

Ha összejöttök és nem lesz minden jó, akkor meg majd nem ültök egymás mellé többet. Bumm.

Aki nem kockáztat, nem is nyer ;)

2018. nov. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És ha össze sem jövünk? Vagy ez fel sem merül a leírás alapján, mert annyira tuti hogy én is tetszem neki? :D Jó volna.
2018. nov. 7. 13:34
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

"Vagy ez fel sem merül a leírás alapján, mert annyira tuti hogy én is tetszem neki?"


Külsőre milyen vagy? Soványabb, kövérebb? Sportolni szoktál? Egészséges táplálkozásra odafigyelsz?


Szerintem ezeken sok múlik....

2018. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ne legyél töketlen.. Ha tetszik, szerezd meg (vagy próbáld meg), ha meg ilyen bajaid vannak hogy de hát szaktárs, akkor meg hagyd békén.

Valószínűleg nem vagytok közömbösek egymásnak a leírásod alapján, de ha "töketlenkedsz" ( ne haragudj, Te írtad így), akkor inkább hagy békén, hadd legyen neki egy "tökös"pasija.

Amúgy meg mi van ha szaktárs?

Teszik, vagy nem tetszik? A többivel ne foglalkozz.

2018. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

A külsőmmel maximálisan elégedett vagyok, korábban host-ként dolgoztam. Talán annyi szépséghibám van, hogy alacsony vagyok. (170 cm, amit szeretek, nincs vele bajom, de nem biztos, hogy annyira befutó.) De ezt leszámítva úgy gondolom átlagon felüli külsőm van, mondjuk most kicsit hanyagolom a sportolást, de ez ruhában nem látszik, most 66 kg vagyok. Jól öltözködöm, általában márkás ruhákban járok és tudom mi áll nekem jól. Nagyon nagy pofám van, nagyon közvetlen vagyok, ha összegyűlik az egész szak általában én vagyok a középpontban. Ő pedig ennek teljesen az ellentéte, nagyon introvertált, néhány héttel ezelőttig csak velem volt hajlandó szóba állni, senki mással a szakon.


A lány kb. egymagas velem. (Attól függ, hogy ki néz fel kire, hogy milyen cipőben vagyunk, és nem magassarkúra gondolok, lapos talpnál is vannak különbségek, magassarkúban nyilván sokkal magasabb lenne.) Azt mondta 64 kg, mert megkérdeztem. :D Kevesebbnek néz ki, mert vékony. Testalkatilag kb. egyformák vagyunk.


50-ből 6 fiú van a szakon, de úgy gondolom, hogy én nézek ki a legjobban közülük. Mondjuk a lányok közül meg ő, vagy legalábbis a top 3-ba benne van. (Nagyobb szó több mint 40 lány közül a legszebbbnek lenni mint 6 fiú közül a legjobbnak.)


Azt mondta, hogy olyan vagyok mint egy gimis. Külsőre is és viselkedésre is. Tényleg nagyon fiatalos vagyok, a 18-20 éves fiú (és lány) szaktársaim idősebbnek néznek ki. Kicsit ilyen "deszkás" stílusom van. Viselkedésre pedig nagyon laza vagyok, mondhatni infantilis. Az előző szakomon szét akartak ültetni a tanárok, mert gond volt a magatartásommal. (Csoda, hogy meglett a diplomám.) A tanulásban is nagyon laza vagyok, nem veszem elég komolyan. Minden tanulással kapcsolatos dolgot szabotálni próbálok, hogy minél kevesebbet kelljen tanulni. Ő viszont nagyon okos és szorgalmas. Ilyeneket mond nekem, hogy "kis lusta" meg ilyenek.

2018. nov. 7. 13:56
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Azt mondta 64 kg, mert megkérdeztem. :D Kevesebbnek néz ki, mert vékony.


OMG, te komolyan megkérdezted a lánytól, hogy hány kiló? :)

Ez olyan illetlenség, nem? :) Pláne hogy még nem is vagytok egy pár.


Vagy neked miért fontos ennyire, hogy hány kiló, meg hogy te hány kiló vagy?



Valami étkezési zavarod van, vagy mi? :)


Ez csak vicc, fiúknak bizti nincs ilyen problémájuk.

2018. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!