Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy egy férfi akivel ismerkedtetek boldogtalan volt, de miután összejöttetek vele sokkal jobb kedve lett és boldogabb lett?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan esetekre vagyok kíváncsi, hogy párkapcsolat nélkül sivár, boldogtalan élete volt, de párkapcsolat által jókedvű lett.
2018. nov. 16. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Én pont így jártam, de mondanom sem kell, hogy mi lett a vége.
2018. nov. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

A boldogságnak nincs fokmérője, mert az vagy van, vagy nincs.

Te nem a boldogságra gondolsz, hanem az örömökre és élvezetekre.

2018. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Mint egyeske, dettó. Az addig búskomor "pasika" kivirágzott és elhajózott mással.
2018. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem a másiktól kellene várni, hogy boldoggá tesz, mert ez így eléggé egyoldalú, kihasználó kapcsolat.
2018. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2018. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is úgy jártam, mint az előttem szólók, hogy a szeretetem, rajongásom olyan remek hatással volt az addig félszeg, önbizalomhiányos férfira, hogy "hirtelen" még élni akart. Egyrészt előnyére változott, az én szempontomból hátrányára.
2018. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Párszor már tapasztaltam hogy kivirul a pasi akivel összejöttem, de nem hiszem hogy boldogtalan volt előtte.
2018. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Hogy egál legyen...nekem 3ilyen barátnőm volt. Tudjátok ha valaki válára vesz valakit akkor ingoványos talajon a többletsúly lefelé nyomja.
2018. nov. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ilyen durva szinten nem, mert el tudta magát foglalni párkapcsolat nélkül is, de asszem egy nagyon durva periódusban találtunk egymásra. Egyetemen nagyon nem jött össze neki akkor semmi, és kb. 2-3 hónappal előttem elvileg fontolgatta az öngyilkosságot is.


De amúgy sztem egy párkapcsolat nem fog megoldást hozni egy olyan ember életében, aki teljesen boldogtalan, mert az kb. csak "tüneti" kezelés. Elsősorban magától kell megtanulnia az embernek boldognak lenni.

2018. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, es en is boldogtalan voltam. Mindkettonknek nagyon szar volt es egymas mellett megtalaltuk a boldogsagot.

Azt viszont hatszor alahuznam, hogy nem terapias jelleggel kezdtunk el jarni. Nem zuditottuk egymasra a nyomorunkat, nem pszichologizaltunk es nem pakoltunk a masikra elvarasokat, egyikonk se valtott at pioca uzemmodba. Egyszeruen mindkettonk elete hasonloan alakult, fajt a szivunk es hianyzott a szeretet.

2018. nov. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!